Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otoplastika cez menstruaciu,problem?

Príspevok v téme: Otoplastika cez menstruaciu,problem?
zabka07

Ahojte,velmi vas prosim o radu.Chystam sa na otoplatiku-operaciu odstavajucich usi,lenze operacia mi vychadza cez menstruaciu.Je to problem?Na internete som citala,ze operacia by sa nemala vykonavat pocas menstruacie,ale mna nato lekar vobec neupozornil tak som vobec netusila,ze by to mohol byt nejaky problem az pokym som nenasla ten clanok na internete.Taktiez by som sa chcela spytat,ci ma niekto skusenosti s panom doktorom Csendesom,pracuje pre Mediklinik v Leviciach a Bratislave.Dakujem pekne za kazdu radu :)

AN44

mne ho doktor dal tiez na upravu cyklu, uziva sa od 16 dna cyklu a ma 10 tabletiek. uzivala som viac baleni za sebou aby som oddialila menzes a nebol problem s tym ist pod narkozu

AN44

ale sestra tiez nevysadzala,len jej tusim pred operaciou pichli fraxiparine. alebo po? to uz presne neviem. mna ked operovali na posunutie cyklu som si dala lutenyl,co je iba gestagen a bez problemov..

zabka07

AN44 dakujem za radu.Pytala som sa lekara,ci nevadi,ze uzivam antikoncepciu a povedal,ze nie.Ja uz som z toho jelen,neviem ci sa mam radsej preobjednat alebo to risknut :(

AN44

akakolvek operacia by sa mala konat mimo menzes. hak by sa tiez pred planovanym zakrokom mala aspon na mesiac vysadit.

zabka07

Chcela som najskvor vediet aj nazory ostatnych,aby mi lekar nepovedal,ze to vadit nebude a nakoniec to vadit bude.V podstate je to len chirurgicky zakrok tak neviem,naco sa mam spoliehat,ale dakujem :)

M 25

hej, vraví sa to, však sa spýtaj toho lekára na to .. alebo ak užívaš hak, tak si cyklus posuň a menštruáciu mať nebudeš..
mne veľa operácii vyšlo akurát cez menštruáciu, ale neriešila som to vôbec a všetko je ok :)

ale prediskutuj to pre istotu s lekárom

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otoplastika cez menstruaciu,problem? - Fórum - ZDRAVIE.sk