15 a sex...

Príspevok v téme: 15 a sex...
nasta425

mam 15 roov ...mama chlapca a uz sa bozavame , on ma 16... minule som mu už dovolila ze prstami mi vošie tam dole a bolo to pekne ...len sa bojim , ze bude chciet viac... ako sa chranit , staci prezervativ , ked on je taky nadžany , ze neviem ci sa mam na to spolahnut , co ked sa mu vyvlecie
antiku ja nechcem

Izabelka_MT

jáj :D bože už som sa zľakla :D nie pod tým nickom nie ... mám iný :D ale na pokec ani nechodím .. ale tak musia tu byť ešte voľaký martinčania ked si písal že " sú tu dnes samý martinčania "

pomaranc99

ja mam adresu -adresa odstránená- nehovorim, ze teba tu niekto spozna...hovorim, ze niekto by tu mohol spoznat mna. to je rozdiel...

Izabelka_MT

pomaranc nejde mi to asi mi chýba nejaký program ...
ale ako sa to dá zistiť?? ved mám aj neplatný email... tak čo ?! a nemám nič ani vyplnené

unknown89

ako som nato prisiel ?? asi to bude tym tvojim nickom _MT :D a boh vie ci by som ta aj pod tymto nickom nenasiel na pokeci :-D

pomaranc99

mna pozna dost vela ludi takze ak by som sem napisal odkial som a svoj vek mohol by ma tu niekto spoznat...ale sak mozes napisat, kontakt na mna mas ked ukazes na moj nick.

Izabelka_MT

to by bola už iná téma a veľmi zložitá ... ja by som sa s ním aj rozišla ale neviem ako lebo on nedá pokoj nikdy .......ja mám 20... a ty ?