Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

15 a sex...

Príspevok v téme: 15 a sex...
nasta425

mam 15 roov ...mama chlapca a uz sa bozavame , on ma 16... minule som mu už dovolila ze prstami mi vošie tam dole a bolo to pekne ...len sa bojim , ze bude chciet viac... ako sa chranit , staci prezervativ , ked on je taky nadžany , ze neviem ci sa mam na to spolahnut , co ked sa mu vyvlecie
antiku ja nechcem

pomaranc99

podviedol ta viac krat? ja by som neveru jeden krat odpustil. co je 30min sexu oproti niekolkym rokom vztahu? muzi a zeny vnimaju sex velmi rozdielne.

poznam muza, ktory ma vztah uz asi 5 rokov a svoju partnerku velmi lubi. pocul som o nom, ze ma sex aj s inymi pritom viem, ze by pre nu urobil vsetko. nehovorim, ze to schvalujem. som toho nazoru, ze ked miluje tak ma byt len s nou, ale chapem to. baba toto nepochopi.

co to znamena, ze uz viac nebudes naivna - uz nebudes nikomu nikdy doverovat a v kazdom vidiet kurevnika? ja doverujem kazdemu az dokym moju doveru nesklame, ty ides presne z opacneho konca...

Izabelka_MT

Ved dobre ale on sa z toho nechcel dostať, on v tom chcel aj nadalej pokračovať to je jedna vec .. a druhá vec že ma podviedol ! vyspal sa s voľakou nadrogovanou kurvičkou! toto sa neodpušťa.. a mohol prísť na druhý deň za mnou .. ale ani nezavolal .. až potom na tretí deň už to chcel riešiť, ale bohužiaľ ...
Ja už viac nebudem naivná ..Zakázané ovocie najviac chutí.. A keby sa chcel zmeniť, tak s tým davno prestane
Ako v tom máš pravdu , ale škoda je tá , že on mal tých šancí neúrekom veľa ..

pomaranc99

Izabelka_MT ak by sa to stalo mne a miloval by som tu babu tak by som jej jeden krat odpustil. neriesil by som to hned rozchodom. clovek sa moze zmenit ak sa mu pomoze. mal som babu, ktora slopala a dostala sa z toho.

clovek sa moze z toho dostat ked vie, ze stojis pri nom, ze ti na nom zalezi a ma v tebe oporu. nemusi to vzdy skoncit tak ako si mnohi myslia, ze ten druhy musi spadnut na dno.

Izabelka_MT

Pomaranč ... :D ved jasné nikdy nehovor nikdy :D ale vieš ja chcem mať normálny život a míňať peniaze na normálne veci .. a nie na alkáč , trávu a pod.. Proste to čo som zažila neľutujem, ale ja som iná ako je on ... Ved keby som teraz s ním niečo aj mala tak každý by si pomyslel že či mi to už načisto drbe :D

Izabelka_MT

nie to bolo takto ... húlil trávu a ja som bola proti .. a ked sme šli na strednú vtedy to vyvrcholilo .... nový ludia.. vieš si predstaviť ... raz išiel na jednu chatu a dosť ma presviedčal že tam nebudú baby a že na druhý deň príde... jeden chalan mi povedal že tam budú samé baby ked ten môj odišiel ... zrazu mal vypnutý mobil potom ked som sa mu dovolala sme sa fest pohádali a na druhý deň ani neprišiel, hned som sa s ním rozišla a potom som zistila že ma podjebal ...s takou ako je on ! a potom to aj ľutoval aj plakal ... ale smola... až potom si chlapec uvedomil čo spravil a čo prišiel a čo všetko mohol mať! teraz ja nefajčím, nehúlim , nerobím blbosti zaleží mi na mojom živote, a z neho sa stáva neskutočná troska... asi 6 rokov húli ...

pomaranc99

Izabelka_MT to by pre mna nebol dostatocny dovod na rozchod s babou, ktoru milujem...skor to vyzera tak, ze on sa rozisiel s tebou.

Izabelka_MT

Ja neviem ale ked ho občas stretnem tak sa celá roztrasiem a som zmetená .... Možno ešte k nemu niečo cítim neviem ani sama.... Stará láska nehrdzavie :D Ale už by som s ním nechcela byť ... Proste to čo som ja s ním zažila, bolo niečo neskutočné a viem že to už s nikím nezažijem ...:)

Izabelka_MT

Lebo on mal inú predstavu o živote a ja inú ... a teraz to aj tak vyzerá .. Ja som si spravila maturitu, robím dalšiu školu, žijem zdravo občas si vypijem ..a on presný opak ....to je tak ked ku koncu vzťahu mu boli pŕednejšie iné veci .. tak ale po tom si našiel presne takú babu ako je on :D ale dlho to nevydržalo

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

15 a sex... - Fórum - ZDRAVIE.sk