15 a sex...

Príspevok v téme: 15 a sex...
nasta425

mam 15 roov ...mama chlapca a uz sa bozavame , on ma 16... minule som mu už dovolila ze prstami mi vošie tam dole a bolo to pekne ...len sa bojim , ze bude chciet viac... ako sa chranit , staci prezervativ , ked on je taky nadžany , ze neviem ci sa mam na to spolahnut , co ked sa mu vyvlecie
antiku ja nechcem

modry mesiac

Magy je zakomplexovaný idiot, ktorý potrebuje každého poučovať a robiť zo seba niečo viac aspoň na nete keď v reálnom svete je sračka. ja som mal prvý sex keď som mal 15rokov s mojou teraz už manželkou, ktorá tiež mala 15 a sme spolu už 13 rokov! vôbec to nie je tak, že keď si zašuká mladšia tak si to nemôže užiť alebo, že ju chalan odkopne. je to v prvom rade o tom sa úprimne pozrieť na ich vzťah. pozrieť sa, či sa k sebe hodia, či si spolu rozumejú, či je ich vzťah aj o niečom hlbšom než o chvílkovej nadržanosti a či si vedia spolu predstaviť svoju budúcnosť...ale toto nie je ten prípad - podľa toho či píše chce chlapec iba zasunúť a ísť ďalej, skúsiť ďalšiu takže by s ním chrápať nemala...

kasandra

modrý mesiac- si prasiatko, aj keď som to chcela povedať surovejšie, ale to by ma admin vymazal. Áno, možno máš pravdu, že väčšina báb príde o panenstvo pri masturbácií, ale milovať sa prvýkrát môžu len raz v živote. A teda si myslím, že 15ročná alebo 17ročná baba nieje ešte dostatočne zrelá po psychickej stránke sa milovať s nejakým 16-20ročným paholkom, ktorému ide len a len o uspokojenie vlastných potrieb a dievča ani nezažije orgazmus. Lepšie je počkať na niekoho, kto stojí zato a vychutnať si to naplno. Tak len toľko k tvojmu názoru, lebo už vidím reakciu Magyho, toho Liberála, ktorý by dovolil sexovať už aj 12ročným deťom, ako ma zase zbuzeruje, že som plná predsudkov, že ako rodič by som zlyhala, že sa mu chce vraciať z mojích rečí atď.

Lulita

myslim, ze nikto s detmi neriesi, co robil v puberte, ja teda rozhodne neviem pocet sexualnych partnerov mojej mami a rozhodne mam to ani nezaujima, je blbost ako mraky cakat na manzelstvo s prvym sexom, k puberte patri zamilovanie, prve dotyky, postupne milovanie, este neznamena, ked ma dievca chlapca, ktoreho lubi v 15-16 ze je radodajka, na tom nie je vobec nic zle, to kedy clovek stretne toho praveho nikto netusi, ked je clovek v manzelstve ma sa podla toho spravat,laska, vernost, patri k tomu, to je podstatne, co sa prave deje a ako sa clovek sprava v danom vztahu

PeterM

Chcel by som sa raz pozrieť svojim deťom do očí a úprimne im všetko porozprávať o ich mame a o mne, ich otcovi. Chcel by som im povedať, že ich mama bola v mladosti poctivá, skromná, pracovitá, že milovala svoju rodinu a konala veľa dobra. Sám sa usilujem žiť najlepšie, ako viem, aby som mal čo porozprávať svojim deťom. Iste sa neožením s dievčaťom, ktoré chodí každé dva mesiace s niekým iným, zúčastňuje sa na pochybných zábavách a ktovie, čo tam robí. Akosi si nedokážem predstaviť takýto rozhovor: Drahé deti, keď bola vaša mama mladá, bývala dosť často zamilovaná, a potom dokazovala lásku svojim milým v posteli ...