Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krv v stolici

Príspevok v téme: Krv v stolici
sofi256

Dobrý deň. Maám 15 rokov a mam takýto problém, že pred par dňami som toho zjedla viac ako obvykle..večer ked som išla spať tak ma par krát pichlo v bruchu ale to hned prestalo tak som tomu nevenovala veľkú pozornosť. Na druhý deň ráno som išla na WC a pri veľkej potrebe som našla krv na toaletnom papieri aj v stolici. Poobede keď som bola na malej potrebe som iba trochu zatlačila a na toaletnom papieri som našla aj tak krv. No potom večer to uz nebolo, a ani pri stolici uz žiadna krv nebola. To pretrvalo do ďalšieho dňa kedy som si raz našla krv na toaletnom papieri. Odvtedy žiadne krvácanie nebolo. No už dva dni som nebola na veľkej potrebe.Tie dva dni sa snažím jesť lahšie, viac ovocia a zeleniny. Žiadne bolesti nemam. Akurát pocitujem nadmernú plynnatosť. Može to byť niečo vážne? prosím o pomoc a radu

Jefitto

Hemeroidy sú tá krv, ktorá sa rozpíja po sracaku... inač krv spôsobuje čierne zafarbenie hovna (zo žaludka), alebo červene vlákna (z čreva). To by už bol väčší problém, tkorý môže znamenať žaludočné vredy, vredy na dvanastniku, výrastky, alebo aj rakovinu čreva. To ale asi nebude tvoj prípad, takže no stress

[zruseny16]

skus acidko, kefír, alebo mne osobne pomaha aj kazdy vecer lyzicka olivoveho oleja, mala by si ist bez vascsich problemov na wc.

[zruseny16]

vylúčené to nieje, skús spestriť stravu, veľa vlákniny, a veľa tekutín, keď sa to nezlepší, neodkladaj lekára.

[zruseny16]

možno ti len praskla žilka, ked maš tuhú stolicu, a keď neješ dostatok vlákniny, polievky, váru. alebo ak trpis zapchami. mala som podobne trable.

Jefitto

Môže, aj nemusí... keby ti praskol vred, tak to by bola taká bolesť, že by si temer umrela. Všimni si, či máš aj hlien

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krv v stolici - Fórum - ZDRAVIE.sk