Zvysenie invalidneho dochodku

[zruseny22]

pan d.- plnoštíhla nie som:) A áno, je to možné:) Ja si tiež niekedy hovorím, že aspoň ako- tak ušetrím na strave:)))

pan d.

Oni na teba kaslu, myslis si, ze by ti nejaka blba terapia pomohla? Mna presviedcali, aby som chodil na stacionar. Ja som odmietol, ja bicykel totizto uz mam, ale oni to nechapali. Divne:)

[zruseny22]

no, to je jasné, že je veľa ľudí, ktorí sú na tom oveľa horšie:) Hľadám si prácu, ale možno to poznáš, že s ID je to komplikovanejšie.

pan d.

A si plnostihla? Pochybujem, ale aspon sa skor vydas, chlapi chcu take, co malo jedia, aby znizili vydavky na domacnost. Napr. moja ex nezere skoro nic a zije. Je to mozne???

[zruseny22]

pan d., a ešte si predstav, že by som si mala platiť psychoterapiu- 20 eur za 50 min.:( Vysvetluj lekárom, že na to nemám fakt peniaze, hoci si uvedomujem, že terapie potrebujem:( A už mám ževraj prečerpaný limit, ktoré mi preplatila poisťovňa, nejakých 25 sedení pred 3 rokmi:(

[zruseny22]

pan d.- no, ťažko sa z toho vyžije, ale nič iné mi neostáva:( Moja mama dostáva 220 eur invalidný- je chorá na srdce, má cukrovku, problémy so štítnou žľazou, vysoký krvný tlak- max. hodnoty atď. A hmotnú núdzu dostáva do 10 eur!