On neverny, ja tehotná

Príspevok v téme: On neverny, ja tehotná
kejt

zdravim. zacnem takto - mala som 15 ked sa mi zapacil chlap vtedy 28 rocny. spoznali sme sa, iskrilo to medzi nami /ziadny sex/ boli sme spolu coraz castejsie a ja som bola po usi a stale som zalubena... po roku rezervoval izbu v hoteli, kde mi vzal panenstvo, bola to najkrajsia vec aka sa mi vtedy mohla stať. nieco uzasne, romantika, ruze, sviecky, proste nadhera. bola som v 7 nebi az do 18.10.2010. Dostala som spravu od chlapca kt som nepoznala. -Martin ťa podvadza, neverila som tomu, povedala som to mojmu milemu maťovi a smiali sme sa na tom obaja /ake hlupe,ze?/... Na druhy mal zamnou príst ale neprisiel, len mi napisal ze ma problem v bare, a ze dnes nemoze. Pochopila som to, nasledne som sa prihlasila na Fb a tam sprava od chlapca co mi pisal predtym. -Myslís ze kde je teraz ? Myslis ze je v robote ? Daj na moje slova, ja ti pomozem. Tak fajn, dala som na nho, odpisala som mu ako mi s tym pomoze, do hodiny mi zistil heslá na jeho fb a pokec. Skus sa prihlásit, prihlasila som sa na fb, srdce mi islo puknut ked som videla správy od 3 dievčať. Zatial to neboli vazne spravy , len typu páčiš sa mi atd. Chlapec mi napisal to iste heslo pouzi aj na jeho pokec, posluchla som, ale na pokeci som ,,zial" nic nenasla, lebo nemal akt. plusko, aktivovala som mu ho naschval, a vtedy to prislo. Bolo to v noci asi taky cas ako je teraz. Nemohla som verit vlastnym ociam, citala som jeho historiu do pol 6 rána, citala som kazdu jednu spravu ako si s kazdou jednou uzival, dokonca ponukal sex, mal tam velmi vela inych diecat ale jednu stalo s ktorou mal okolo 2000 ssprav v archive. Ta noc bola zas najhorsia v mojom zivote. Citila som len mokru tvar, srdce mi buchalo velmi rychlo, nemohla som sa ani nadychnut. Obliekla som sa, sadla som na prvy autobus ktory isiel o 6:15 jeho mesta, napisala som mu esemesku ze idem k nemu, zavolal mi ale ja som nedvihala, prisla som k nemu do bytu , otvoril mi, tolko co som isla dnu som mu dala pastou na tvari a na to som odpadla zobudila som sa poobede v nemocnici, nezvladla som to. Teraz som uz doma... a najhorsie na tom je ze mi v nemocnici zistili ze som v 11tom tyzdni tehotenstva, a co bude dalej netusim, mam chut nieco vyviesť alebo niečo take. Mrzi ma to velmi, lebo sama neviem co som za tie 4 roky robila zle,preboha ved ja niesom zla zena nikdy ziadne hadky, najhorsie na tom bolo a je ze moja rodina o tom nevie a strasne ho lubia ako vlastneho a nevedia aky je. Teraz odkedy vam to tu pisem mam zmeskanych 31 hovorov a 5 sprav od neho. ani to radsej necitam. vsetko sa na mna zosipalo , teraz koncim 4 rocnik strednej, skoro som dostala infarkt a na urologiickych vysetreniach mi zistili tehotenstvo, co robit povedat mu to, prosi ma chodi sem caka ma pred domom, ja neviem co robit, nechcem ho vidieť. o decku som ani nepomyslela ze ho dam prec. skolu skoncim, ale strasne ma to boli a proste neviem co dalej ako to riesit ani nemam s kym.

Jefitto

Hmmm... vcelku zaujímavé. Toto sa stáva, keď sú vzťahy založené na sexe. Je to fenomén spoločnosti. Čo ti asi tak poradiť?
Určite nechoď na abort. To dieťa za to nemôže. Ak sa o neho nemáš ako postarať, stále tu sú hniezda záchrany.

Toho frajera by som na tvojom mieste nechcel už vidieť. Je jasné, že to s tebou nemyslel vážne a šlo mi len o tvoju blanu. Takže asi tak

sexicek

uff, s tym facebookom a pokecom to mohla byt habadura, nemyslis ?

nemozes predsa uverit radsej spravam na nete ako jeho slovam - tie spravy kludne mohol napisat niekto iny, napr. ten chalan, co Ti zistil tie hesla, nemyslis ?

urcite sa musite stretnut, vsetko mu povies, co mas na mysli i na dusi a on Ti na to odpovie a potom uvidis, musis verit hlavne jeho slovam, vyrieknutym pri pohlade z oci do oci