Čierne rifle - vymyvanie farby

pinkyi

no ja to skusim asi s tym octom a potom uvidim, nad zafarbenim som tiez premyslala lenze sa bojim ze by sa zafarbili aj oranzove nite ktorymi su rifle obsite a to uz by asi nevyzeralo bohvie ako

Yersinia

Ja nosím len čierne rifle, kupijem si ich v Camaieu, čo síce neni na úrovni vietnamskej tržnice ale ani nejaká extra trieda, a tiež sa mi vymývajú, plánujem ich vyprať v čiernej farbe na textil, ale nejako moc mi to nevadí, keď už sú moc vyšúchané tak si na nich narobím škvrny Savom a nosím ďalej :)

pinkyi

nie nie su od cinana, vam sa nikdy nestalo ze by vam pustali farbu aj znackove veci? pretoze mne sa to stalo uz velakrat

pinkyi

na googli som nasla nejake info ze sa maju namocit pred pranim do vody s octom alebo solou tak teraz neviem ktory variant je lepsi (ocot vraj ustaluje farbu) tak keby tu bol niekto taky co ma s tymto skusenosti bola by som rada keby ste mi poradili

pinkyi

myslim ze reklamovat to nema zmysel, mne tie rifle nepustaju farbu tak ze by mi farbili napriklad ponozky, alebo spodne pradlo ale stve ma ze po prani stracaju tu tamavociernu farbu, nerada by som sa ich zbavila su totiz velmi pekne a navyse v sucasnosti uz byva pri rifliach napisane ze mozu stracat farbu takze reklamacia by asi nebola uspesna

odpovedam

na tvojom mieste by som ich radsej reklamovala. Pripadne ich skus zafarbit farbou na textil na cierno a uvidis, ci to bude mat lepsi efekt.