Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý vačok pod zubom

Príspevok v téme: Tvrdý vačok pod zubom
tomk7i

Rozpisovať to dopodrobna, to by bolo na dlho tak skúsim voľajako parafrázovať môj prípad. Potreboval som podstúpiť endodonciu teda zaplniť kanáliky,.- (začalo to samozrejme bolesťou) tak mi to prvý krát rozvrtala, nechala tak, potom tam dala antibiotickú vložku a neskutočne som opuchol, v nedeľu som utekal na pohotovostnú. Neviem prečo sa opustilo od toho liečenia ale proste mi tie kanáliky vyplnila, okrem toho, že mi opuchol znova zub, myslím, už hneď v ten deň - neskôr po pátraní (plus mladá kolegyňka teraz čerstvá zubárka, tam našla voľajaký nález plus nástroj po snímku). Takto zaplnený zub som mal možno 8 mesiacov, za ten čas sa tam ale nahromadil taký humus, že mám pod zubom tvrdý vačok, ktorý vyzerá ako bobuľa hrozna. Dnes je ten deň kedy mi to tá moja nová kolegyňka rozvrtala a čakám, že mi to odpuchne - ale voľajako neprestáva a nie som si istý či to vôbec odpuchne, plus pôjde to na plnenie - chcem sa spýtať riziku či to nemôže opuchnúť zas, pokiaľ mi tam dá čo i len tú antibiotickú vložku na vypálenie, lebo už aj takú bolesť som zažil -.- neviem vlastne čo mám robiť alebo len zas čakať čo sa stane, prípadne ako vytlačiť ten hnis keď je to tvrdé jak hovado !!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý vačok pod zubom - Fórum - ZDRAVIE.sk