chyba

jeja

Tak nech ti to dokaze ze ta lubi! Ved predsa si si to nevymyslela! Ked to citis a este k tomu mas aj pocit, ze na vine si ty, tak urcite nie je nieco v poriadku, len nehladaj chybu v ziadnom pripade v sebe!! Pretoze to je chyba!

liebling

porozpravam sa s nim a presne viem co mi odpovieˇˇale nie laska,vies Ze ta lubimˇˇno a som tam kde som aj bola,preto sa bojim ze som urobila chybu......

jeja

Ale nie! Nie si sebec, iba ho milujes a je to ulne normalne, ze chces, aby si bola na prvom mieste ty a nie nieco ine! Pokusila si sa o tom s nim porozpravat? Mne to velmi pomohlo. Sadli sme si a o vsetkom porozpravali. Tiez sa mi nevenoval tak ako teraz a tiez som mala pocit, ze nepotrebuje mozno nieco viac zo seba mi dat ani nedokaze, ale opak je pravdou. Skus to aj ty.

liebling

on je jednoducho taky,viem ze ma lubi ale ja by som chcela aby som bola na prvom mieste a vsetko ostatne potom,asi som sebec

liebling

jeja,ja som velmi stastna ze som s nim,ale mam pocit ze kazdym dnom je to fadnejsie,lubime sa velmi,ale bojim sa ze to znova krachne

jeja

Tak to by si mala vediet najlepsie ty. Aj ked sa vravi, ze dvakrat do tej istej rieky sa nema stupat, ale ja som to spravila taktiez :-) Chodila som s priatelom 4 roky, rozisli sme sa a po pol roku sme si obaja uvedomili, ze nedokazeme bez seba zit. A uz preslo rok a pol a nas vztah sa neda ani porovnat s tym, aky bol. Nasa laska je kazdym dnom silnejsia, dufam, ze je to tak aj u teba. Hm???