Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedá sa mi schudnúť

Príspevok v téme: Nedá sa mi schudnúť
Mikinka123

ahojte...potrebovala by som od vás radu.....nechcem hovoriť, že som nejak extra tučná ale mám pár kíl naviac, ktoré ma trápia a potrebovala by som zhodiť. nemám žiadne tabletky na chudnutie a jedálniček som si upravila už dávno. snažím sa večer nejesť, tak ako niektorí píšete po 18:00, vyčlenila som všetko vyprážané, jedávam vela zeleniny no aj tak sa mi nedarí schudnúť. podľa mna sa mi to nedarí kvôli stresom nakoľko chodim do práce, do školy, problémy a tak....prosím vás mohli by ste mi poradiť ako mám schudnúť aspon 5kg?? dakujem

majkaaaa

Určite stres v tomto nejakú tú úlohu hrá,ale skús sa na stravovanie pozerať inak. Jedávaš zhruba pravidelne?? Teda v pravidelných intervaloch?? Je to veľmi dôležité pri chudnutí,pretože ak mávaš veľké pauzy mezi jedlami a dostávaš sa do tzv. "vlčieho" hladu,telo sa začne chovať ako pri diéte,teda zadržiava tuky,energiu čerpá zo svaloviny,na váhe síce chudneš,ale nie z tukov,zákonite príde jojo efekt.A druhá vec,snaž sa rozložiť si jedlo tak,že doobeda najsýtejšie,olovrant,večera ľahké,zeleninové,bielkovinové,nie sacharidy. A ak k tomu pridáš pohyb,musí to ísť. A neváž sa denne,pretože to na váhe neuvidíš takmer nič,zbytočne Ťa to bude deptať. Stačí raz za týždeň ráno po zobudení.

NIKA73

JA SOM VELMI SCHUDLA AZ 40KG Z CAJU REDUKTAN!KAZDY DEN SOM VYPILA TRI SALKY,ALE KILA SLY RAPIDNE DOLE.CENA NEJAKYCH 0,80EURA.ZO ZACIATKU VAS BUDE PREHANAT NA TOALETU ALE PO CCA 4.DNOCH TO PREJDE.

Mikinka123

zabudla som este dodať, že mam doma stacionárny bicykel na ktorom sa snazim minimalne 3-4x tyzdnenne po 20 minut cviciť

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.