Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zimomriavky a neprijemné pocity

Príspevok v téme: Zimomriavky a neprijemné pocity
zimomriavka

Už dva dni mam presne také nepríjemné pocity a zimomriavky, ako ked vidite alebo zazijete nieco neprijemne alebo zle - ked vas tzv. "strasie" . Už som z toho na nervy pretože je to hrozne neprijemne citim to na stehnach, na chrbte ( mraz po chrte) aj na krku a niekedy aj na tvari. Nechapem co to moze byt !!! Ak sa tu najde niekto komu sa nieco podobne stalo nech sa mi prosim ozve !! Dakujem

zimomriavka

vieš mňa to celkom aj baví.. ale je to hrozne v tom ze pravnikov je dnes hrozne vela, a prace pre nich je velmi malo takze poznam aj takych co pracuju za 300 euro... tak neviem ci to nie je strata casu:/

pomaranc99

a aky odbor si si vybrala? aj tak velmi malo ludi robi v buducnosti to, co vystudovali takze neni dovod sa kvoli skole stresovat...v dnesnej dobe je clovek rad, ked si vobec najde nejaku pracu :)

zimomriavka

Pomaranc, dakujem si velmi milý.. :) ale naozaj nie je to nic vazne.. len ta skoda, lebo mam pocit ze som si vybrala zly odbor s minimalnym uplatenim a studujem a trapim sa nadarmo.. :/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.