Medzinárodné vzťahy alebo právo?

Príspevok v téme: Medzinárodné vzťahy alebo právo?
nerozhodna11

Ahojte! Viem, že táto téma nesúvisí so zdravím, ale je to najlepšie a najkvalitnejšie fórum aké poznám, takže sa ospravedlňujem. Ide o to,že som už poriadne na nervy z toho, kam si podám vo februári prihlášku.Najviac ma lákajú odbory medzinárodné vzťahy a právo. Ak je tu medzi vami niekto, nejakí absolventi týchto škôl alebo ľudia, ktorí s tým maju nejakú skúsenost, či už dobrú alebo zlú, prosím napíšte. Budem veľmi rada :) Ďakujem

Maoam

no neviem, ale siel na matersku, tak som dostala teraz noveho, no a neviem, ci spolu budeme vychadzat...za vsetko hned telefonuje primarke a tak

nerozhodna11

Tak ja sa nechcem nijako precenovať, ale hlupa nie som ani ja. Len proste nemôžem za to, že ma technické smery proste nebavia. Ak o nejakej dobrej škole vies, tak porad, ja sa nebránim :) ved som si sem prišla po radu

Maoam

prave preto by bola uplna blbost vyhodit 5 rokov na studium BEZ nasledneho adekvatneho uplatnenia

ak si jazykovo nadana, je to velmi vela vyhoda, z ktorej mozes vytazit

dobre su aj zahranicne staze, pripadne zahranicne semestre

nerozhodna11

Diky Dadula :) no tak jazyky celkom ovládam, to by nebol nejaký problem. Len to uplatnenie... Bojim sa, že to budem lutovat, ale vážne neviem čo by som iné mohla studovat. Pritom sa učim dobre, mam priemery z vysvedceni 1,0, tak vykaslat sa na vysku by bola hlúposť.

Maoam

ak by si sla do zahranicia, velmi vela VS ma studium koncipovane tak, ze je tam vela povinnej praxe, prave preto ti to pisem...prax pocas studia je proste normalka a nevyhnutna

kabel

nie, kabel nema takuto skolu, len pozna zopar absolventov takychto skol, kabel mal nastastie rozum a dostatocne IQ na to, aby zvladol nieco narocnejsie a uzitocnejsie.

Maoam

tak ak mas tu moznost a chodis este aj na biling. gymnazium, ak ta zaujimaju tebou uvedene smery, tak ked uz - tak studium mimo SVK na dobrej uni

Dadula56

Ahoj, neviem kam chces ist tie medzinarodne studovat, ale mam tam zopar znamych(na EUBA) a dost to lutuju, dokonca odtial skoro vsetci po bc. prestupili inam. S oboma je dnes problem sa uplatnit, ale ak sa budes uz pocas skoly snazit niekde napchat (prax) a zaroven budes jazykovo zdatna, tak to ziadna tragedia nebude.