Nezodpovedný ....

Príspevok v téme: Nezodpovedný ....
566

Pekný deň . Pred tým ako ma začne vačšina z vás odsudzovať poradte čo dalej . S priatelkou som cca 11 mesiacov čo je pomerne krátky čas na pohlavný styk no žial stalo sa ... Nezodpovedne som dal na slová priatelky aby som nepoužil prezervatýv že vraj je to bez neho lepšie ... V nadržanosti som sa neovládol a šli sme bez ...Priatelke ťahá na 17 a mne na 19 .. Priatelke vždy pravidelne mešká menzes no vždy fakt len o 1 max 3 . Po pohlavnom styku o ktorom som si na 95% istý že som sa do nej neurobil jej meškajú cez 7 až 8 dní. Holka síce prechádza chrýpkou ale to nič na mojom strese nemení. Uznajte sami celý život pred sebou a zbrať ho na pár minútach rozkoše ? ... Vážne sa bojím teda sa pýtam .
1. po koľkých dňoch je možné s istotou určit tehotenstvo ?
2. aká je pravdepodobnosť počatia ak som sa do nej neurobil ? (ospravedlnujem sa za slovník)
3. Ak náhodou sa šmyklo, ako dalej ? ....
Ďakujem za odpoveď .. :-/

lost

"Uznajte sami celý život pred sebou a zbrať ho na pár minútach rozkoše ?"

no emh :)

to je ako keby som sa hral s nestabilnym TNT, alebo by som na skode 120 chcel ist 120...

a potom vyplakaval ze joj, skoda, cely zivot v prdeli :D

ANO - o tom je ten kruty zivot :P vsetko ma svoju cenu, a zivot (fyzika) ti NIC NEPREPACI..

tychto par dni nervov a stresov ta MOZNO nauci :P

ja nechapem, ako moze takto 18 rocny clovek uvazovat.

tipnem si, pozeras komercne TV, citas bulvar, buducnost ta velmi netrapi ?

ale toto iste plati aj na tu 16 rocnu babu :D presne to iste, aby si nepovedal :P zeny sa vzdy buchaju do prs, ze dospievaju rychlejsie, no ehm, vidim vidim :)

jahodka123

Ahoj. Dnes sú už také testy, kde zistíš do 5 dní od styku, či je v tom alebo nie.

1. Nech si spraví test a týždeň po (ak to stále nedostane), nech si spraví ešte jeden. Potom už doporučujem gynekologickú prehliadku. A chrípka môže mať vinu na tom, že jej to mešká. Ja keď som chorá, tak mi meškajú vždy.

2. Aj v "kvapkách lásky" sa môžu nachádzať spermie, takže riziko tam vždy nejaké je, aj keď nie velké.

3. Túto otázku nerieš, dokiaľ si nie si 100% istý. Buď v klude, podľa mna to bude OK. A hlavne nech je v klude ona, lebo tým stresom si bude menzes ešte viac odďalovať.

4. nabudúce buď gumua lebo antikoncepciu. Takéto zbytočné stresy nerobia nikomu dobre a keď sa ozaj raz šmykne, potom budete mať starostí a na to máte vo svojom veku ešte dosť času...