Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znaky príťažlivosti !

Príspevok v téme: Znaky príťažlivosti !
Smejko

V záujme oboch pohlaví zhrnime si aké su "znaky" toho , že sa vám niekto páči . Mne osobne keď sa nejaké dievča veľmi zapáči ,tak sa jej snažím dívať do očí no neusmievam sa, niekedy v extremoch sa aj otočím :D Máte to aj tak vy baby ? :D tu si to zhrnieme a budeme vedieť kedy máme u toho druhého šance :D

milli11

Co sa stalo tento vikend. Zial(?) vsimla si to este jedna kamaratka, ze ako sa on pri mne sprava. Opytala sa ho, preco sa nedame dokopy a on len sklopil zrak. Odvtedy sa mi on ledva pozdravi. :((( A uz nie je tak casto so mnou alebo pri mne, akoby sa mi vyhybal. :((( Super, ako taka poznamka dokaze otocit spravanie chlapa o 180 stupnov.

Iveta Michael

Ja sa síce neotáčam za každým mužom ale keď ma nejaký očarí tak dosť prudko ozočím hlavu za ním...a je mi fuk kto ma vidí :)

Mimulus

milli11 ono je to rozporuplné. Za sestru by som obetoval aj Svoj život tak veľmi ju ľúbim. To len tak na okraj.

pomaranc99

mam ta rad ako svoju o dost mladsiu sestru mili, o ktoru som sa staral este ked bola mala a vodil ju do a zo skolky :)

milli11

Mimulus, OK, daju sa rozdelit prace v domacnosti, 2 to zvladnu lepsie. :)

Mna skor zaujima, preco chlap nepozve babu von? Hanblivost alebo nezaujem? Teda, ze ju ma rad, ale len ako kamaratku?

Ozaj, viete, co najhorsie moze chlapec povedat zamilovanemu dievcatu? "Mam ta rad ako sestru." :DDD Ale toto keby mi povedal chlapec, ktory sa mi paci, asi ho dorazim. :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znaky príťažlivosti ! - Fórum - ZDRAVIE.sk