Znaky príťažlivosti !

Príspevok v téme: Znaky príťažlivosti !
Smejko

V záujme oboch pohlaví zhrnime si aké su "znaky" toho , že sa vám niekto páči . Mne osobne keď sa nejaké dievča veľmi zapáči ,tak sa jej snažím dívať do očí no neusmievam sa, niekedy v extremoch sa aj otočím :D Máte to aj tak vy baby ? :D tu si to zhrnieme a budeme vedieť kedy máme u toho druhého šance :D

smejko

:D ste mi nandali , samozrejme som realista a žiadne nádeje si nerobím , je mi šumafuk či ju stretnem :D ja len do budúcna , aby som vedel kedy mam vyštartovať :D

Sejla

:D neni zač, ale tak o čo ide? Veď bola s frajerom a už ju aj tak nikdy neuvidíš... Je možné, že si sa jej páčil, alebo si jej bol povedomý, možno sa jej páči chlapská priazeň, možno si mal niečo na nose:)

PsychoPrincess

Sejla to vystihla! :D Smejko - robíš si nádeje kvôli tomu, že sa na teba dáka neznáma zadaná dievčina pár sekúnd pozerala? Wake up!

Smejko

ešteže že je to anonymne , inak by som si hodil slučku zato čo tu píšem :D Sejla dik za podporu :D, radšej to neriešme ,lebo mi zmárite aj tie najmenšie nádeje :D

PoPo.....

:DDD ze trapas ,zlate ...... nie nie, vobec to nie je trapas aj mna obcas napadnu čudne otazočky a to mam uz .....

Smejko

Je to trapas ale mám čerstvo 18 :D inak sedel som na stanici medzi 20 ľudmi , nebol som tam sám ... učes mam v norme , si myslim
PsychoPrincess : tak ano máme oči , ale nieje zvykom niekoho dlhšie očumovať

PsychoPrincess

:D Len tak pre zaujímavosť, koľko máš rokov? A odpoveď na tvoju otázku - neznamená to u mňa nič... sme predsa ľudia, máme oči :).