Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znaky príťažlivosti !

Príspevok v téme: Znaky príťažlivosti !
Smejko

V záujme oboch pohlaví zhrnime si aké su "znaky" toho , že sa vám niekto páči . Mne osobne keď sa nejaké dievča veľmi zapáči ,tak sa jej snažím dívať do očí no neusmievam sa, niekedy v extremoch sa aj otočím :D Máte to aj tak vy baby ? :D tu si to zhrnieme a budeme vedieť kedy máme u toho druhého šance :D

milli11

Pomaranc, myslis kolko mam fyzicky alebo citovo? Lebo v reali mam medzi 25-30, ale pocitovo a pri vztahoch sa citim na pubertackych 17. :DDD Nechapem to, co sa tyka vztahov, tu sa citim fakt ako pubertacka.

pomaranc99

aaaale to bola urcite nahoda :) asi som si splietol tvoj nick a nevedel som najst cestu spet k tebe :) ja sa bavim s vela ludmi na to si budes musiet zvyknut...

pomaranc99

milli11 ved tam pises o nejakom svojom idolovi? ja som mal na mysli toho chlapca, o ktorom si vravela, ze sa ta nezastal ked ti ini chlapci nedali pokoj - pri tomto pises ako sa vyhrazal a chcel zbit nejakeho opiteho chalana...???

je tu z toho riadny chaos, aj by som ti navrhol aby sme si radsej pisali maily...moju mailovu adresu vidis a nemusis sa hanbit, mne nevadi ked ma baba oslovi prva, naopak sa mi to paci :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znaky príťažlivosti ! - Fórum - ZDRAVIE.sk