Rande a situacia po nom

Príspevok v téme: Rande a situacia po nom
system

Caves lidi, som free a zaujimalo by ma a tie otazky adresujem hlavne zenam, ze ako postupovat po prvom rande. Ako oni davaju po rande najavo ze by v tom pokracovali a ako zas ze by nepokracovali ? Je lepsie sa neozyvat alebo naopak ?

Aby som bol konkretnejsi: Pisal som si s milim dievcatom a neskor sme sa stretli. vsetko super nasmiali sme sa, pokecali, objali, odprevadil som ju no pusu som jej nedal. (Vravel som si ze ak sa bude chciet stretnut znova bude to nieco znamenat a pride cas aj na to, zase teraz tak rozmyslam ze ked som jej ju nedal a vazne mala o mna zaujem, mohol ten zaujem opadnut hlavne preto ? Vravela ze sa uvidime este tak som sa potesil no fakt neviem ci to neboli len take slova " ok rozmyslim si to a ked bude nuda tak budem mat skym aspon pokecat " ? Dalsie dni po rande to nejak upada, niekedy sme pisali dlhe spravy a teraz nic, dokonca mi neodpise na poslednu a ide off. Prva sa neozvala este. Nemyslim si ze som otravny skor naopak snazim sa nebyt a nepisem 3 x do dna ani neprezvanam a neesemeskujem, (teda fakt mozno raz za den nechcem aby si myslela ze je mi lahostajna) a tuna prave neviem ci robim dobre alebo nie :D Je to normalne spravanie ? alebo to mam chapat tak ze som jej nesadol a proste mam smolu ? Alebo len potrebuje cas nech to vsetko spracuje a rozhodne sa ? Vobec nechapem zenam :(

system

vinea: vidis a vecsina muzov to zas vnima tak ze ked sa ozyva prva tak si pripada dotierava a zeny dotieravych neznasaju takze radsej cakame :D preco si to tak vecsina ludi komplikuje ? :D

vinea

Chodím na jedno ženské fórum. Tam sa táto téma často preberá a len "čumím" aké zákony väčšina žien uznáva (ani neviem, kde majú tú príručku podľa ktorej sa riadia a kto ju vlastne "vytvoril").
No a tam idú práve také ženy-baby pomaly ukameňovať, ak sa chcú prvé mužovi ozvať (napísať sms, mail a podobne). Lebo že tým všetko pokazia, ukážu mu týmto krokom to a too...blá bláá..
A takto si navzájom mnohé radia aj v reále..
Tak neviem, ale ja som sa týmto nikdy neriadila. Robím skôr to, ako to práve cítim a chcem..
No skôr ma zarazilo, ako sa správa ona ďalej po tom Vašom rande, z toho mi skôr vyplýva nezáujem z jej strany..
A ten bozk....tak neviem, ale veď letmý bozk na privítanie a rozlúčku či už na líce alebo ústa sa myslím, že patrí :) Veď nikto hneď nehovorí o "francúzaku" aale ten bozk na privítanie rozlúčku mohol byť. Možno aj to ju odradilo (že si myslela, že ju vnímaš len ako kamku aale nie ako potencionálnu partnerku priateľku) a vyložila si to, ako nezáujem o ňu, že sa Ti proste nepáči, nepriťahuje ťa atd..
Takže ak chceš vedieť na rovinu, na čom si, pošli jej správu ohľadne ďalšieho Vášho stretnutia - rande a už z odpovede budeš vedieť, na čom vlastne si

system

no hej, potrebuje to cas, takze uzatvaram diskusiu, diky vsetkym za nazory, niektore ma povzbudili niektore mi otvorili viac oci, jasne vecsina ma pravdu ;) necham tomu cas, az to vyjde budem rad ak nie, nic sa nedeje, urcite tu potom napisem ako to dopadne.

pomaranc99

@system a naco cakas? cim skor ju pozves, tym skor sa dozvies na com si...o com jej pises ked jej napises a ignoruje ta?

Agnes999

Videl si ju raz v zivote, dobre ste si pokecali, ale ako mozes vediet, zeby ste sa k sebe hodili? Zeby ste si vo vsetkom rozumeli? Len preto, ze je velmi pekna? No ty asi az tak pekny nie si, ked ta odvtedy ignoruje.