Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Morbídna otázka...?

Príspevok v téme: Morbídna otázka...?
Iveta Michael

Ahojte!

Od leta som tu nebola a vidím že sa zmenil vzhľad tohto portálu,prekvapilo ma to:)
Mám na Vás troška morbídnu otázku priatelia ale potrebujem na to pokiaľ možno čo najpresnejšiu odpoveď. Tak teda...ako sa volá ten zamestnanec krematória ktorý má na starosti tú hroznú a nevďačnú prácu...dole v spaľovni:( Spaľovač mŕtvol - to je neetické a určite sa tomu hovorí inak len netuším ako,môžete mi niekto poradiť? Potrebujem to vedieť kvôli jednej relácii,ďakujem! :)

Wewiku

Ja si myslím, že to bude jednoducho zamestnanec krematória, ktorý vykonáva viacero potrebných prác, nemyslím si, že to bude mať nejaký špeciálny názov. Ale je to len môj názor.

Iveta Michael

rozaa..no áno:) napadlo ma totiž že by som mohla niekoho takého ,,poslať,,do relácie Inkognito:)ale popravde aj ked to sledujem neviem aké sú pravidlá..no zdá sa mi že toto ,,povolanie,,sa tam ešte nevyskytlo..hm

rozaa

V prevádzkovom poriadku krematória (českom) sa hovorí o zamestnancovi obsluhujúcom spaľovacie zariadenie. Je to dlhé a určite sa takému pracovníkovi hovorí aj kratším názvom, ale to by sme sa dozvedeli asi len v krematóriu.

Iveta Michael

Pardon,písala som a padol mi net...myslela som tým že nebola žiadna reakcia na moju..troška morbídnu asi ťažkú otázku:)

Už viem ako nahlásiť,našla som to dole ten červený nápis...akurát sa mi nedá označiť či je niekoho rada dobrá alebo zlá :) Ahojte!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.