Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skusennosti s antikoncepciami

Príspevok v téme: Skusennosti s antikoncepciami
joanyz

ahojte baby

chcela by som sa vas opytat... mam 18rokov, nikdy som nebrala antikoncepciu lebo som vzdy bola proti. Len mam problem, ze som štíhla, čo som teda aj rada, ale chcela by som pribrat na prsia a stehná. Pocula som,ze od antikoncepcie sa pribera, je to pravda, ze?? Samozrejme ale, chcela by som pribrat aspon 4kg nech mi proste zhrubnu trosku nohy- o to mi ide najviac.
Co myslite, mam vyskusat antikoncepciu??? Lebo ja neviem, ale akosi nemam ani chut na jedlo a na silu sa najest neviem.... (nemam ziadne zdravotne problemy) ale este som pocula ze ked sa ,,nafuknu,,prsia ze je to len docasne, ale ze potom prsia po vysadeni naspät ,,spadnu,, a potom ovisajú hmm.. je to tak:????
poradte dakujem

kasandra

A prečo hneď antikoncepciu, to chceš do seba trepať chémiu len kvôli pribratiu? A čo ak ani potom nepriberieš? Nie každá priberie. A to chceš ju užívať doživotne. To ako vyzeráš, tak to sú gény a s tým nič nenarobíš.

pomaranc99

@joanyz ty si nejaka vybusna pocuvaj :) naco sa stale porovnavas s "niektorymi" spoluziackami? to kam priberies si nevyberies - zalezi to od genetiky kazdeho cloveka...

joanyz

nesom blazon!!!!!

co je natom, ze chcem vyzerat ,,zensjkejsie,, a nie ako dievcatko??? Moje spoluziacky su v mojom veku a vyzeraju niektore zenskejsie! Mne nejde o to mat velke prsia! ja tu pisem ze chcem trosku pribrat a ze ked uz, tak DO STEHIEN A MOZNO AJ NA PRSIA- LEN SA BOJIM ZE PO VYSADENI ZMENIA TVAR A BUDU TAKE ,,OVISNUTE,,

nikde nepisem ze mi ide o velke prsia co hned si to tak vysvetlujete? a taktiez zalezi od druhu antikoncpecie tak nehovorte ze kazda ma tieto problemy co ste tu pisali

pomaranc99

uvedomujes si, ze prsia sa z velkej casti skladaju z tukoveho tkaniva? ked budes chuducka tak na velke prsia mozes zabudnut. ale preco su pre teba tak velmi dolezite?

koniec sveta

Nebud blazon, snad nemienis do seba tlacit pohlavne hormony kvoli tomu, ze chces mat hrubsie stehna..?! Potom sem budes vypisovat, ze po vysadei nemas menzes, ze mas emocionalne vykyvy, ze ti padaju vlasy a mas akne a ze lutujes, ze si sa na to dala..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skusennosti s antikoncepciami - Fórum - ZDRAVIE.sk