Aké su podla vas už velke pysky?

Príspevok v téme: Aké su podla vas už velke pysky?
remenda

CAUTE... mam problem... !!!

Mam 22rokov a mala som spolu asi 5 chlapov resp. vztahy....
so vsetkymi mi to klapalo v posteli no ten posledny bol nejaky no neviem niekedy mal problem s postavenim... (mmal 29rokov) no uz spolu nechodime od kamaarta soms a dopocula ze mu hovoril ze mam velke pysky!!
hmmm chlapy , ake su podla vas velke pysky????? ten grazel mi sposobil komplexy teraz ale aj sa smejem :-D nebriem to az tak vazne ale chcem pocut nazor od inych.. vyjadrite sa dik

Agnes999

Ja vobec nemam problem udrzat tajomstva. Samozrejme, nedrzala by som v tajnosti keby niekto niekoho zabil, alebo vykradol :-) Ale nejake intimnosti by som von nevynasala. Mne samotnej by prislo trapne bavit sa s kamoskmi o penise mojho partnera. Nanajvys co by som este bola ochotna povedat, ze som s jeho muzstvom spokojna, to je vsetko. Aj keby sme sa rozisli a mali spolocnych priatelov, neriesila by som s nimi vyzor jeho penisu, to mi pride velmi primitivne.

pomaranc99

@Agnes999 tak to si jedna z mala, pretoze ja sam som pocul od roznych dospelych zien tolko intimnosti co este od ziadneho muza...vacsina muzov o intimnych veciach vo vztahu nerozprava. zeny na druhej strane hovoria o vsetkom a to nemam na mysli len intimne veci, ale aj veci velmi osobne...

dokazala si napr. udrzat tajomstva, ktore ti zverili ini bez toho aby si to povedala najlepsej kamoske alebo inej osobe?

Mimulus

No musím odpovedať mi to nedá. Bol to jednoducho DEBIL! Nerieš to, ja sa Ti divím, že takéto veci vôbec riešiš. Buď silná a sebavedomá a nedaj sa - na takých lúzrov ešte v živote určite natrafíš.

Agnes999

pomaranc: ked som bola pubertacka tak aj ano, ale odkedy som dospela tak vyzor pohlavneho organu partnera ci expartnera s nikym urcite neriesim, ani s najlepsou kamoskou. toto su proste veci, po com nikoho nic nie je. ak by som si nasla partnera s penisom, ktory sa mi nepaci, tak ak mi to fakt tak strasne vadi, tak s nim proste neostanem.

pomaranc99

@Agnes999 len sa netvar, ze baby sa medzi sebou o tychto veciach nerozpravaju. castokrat spolu rozoberate velmi intimne veci o svojich partneroch :)

Agnes999

A je od neho dobre nechutne, ze s inymi ludmi prebera vyzor tvojej vaginy! Ako to je totalny hajzel, ale aspon vidis, kam az siahaju jeho komplexy. Rob aj ty to iste, ohovaraj ho, akeho mal maleho a este k tomu zdochnuteho vtaka.

Agnes999

Si to nevsimaj. Chudacik mal komplexy pretoze bol poloimpotentny, samozrejme on si to neprizna, tak hlada chybu v tebe, aby to na teba mohol hodit. Ked on o tebe toto hovori, tak ty sa vsade stazuj, aky bol imponentny, ani sa mu nepostavil a to si uz par chlapov mala a ziaden nemal take problemy. Impotentni zakomplexovanci su najhorsi, mam s tym tiez svoje skusenosti. Mala som kratko jedneho, tiez sa ma snazil vselijak ponizovat. Aj ked som sa snazila, vtaka som mu casto nepostavila. On si ho niekedy postavil sam tak, ze si ho rychlo lestil, ale pri sexe mu zas zvadol. Nehladam ale chybu v sebe, mala som uz niekolko muzov a nikto so mnou nemal problem. A ani v tebe nie je. Ber to proste tak, ze si mala smolu na impotentneho zakomplexovanca a oni su vsetci takyto.