Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia - akné - pomoc

Príspevok v téme: Antikoncepcia - akné - pomoc
Nepochopená

Ahojte , na akné som skúsila naozaj všetko , chodím ku kozmetičke , skúšala som rozne metody , zdravo sa stravujem atď . Keď som už nevedela , čo s tým , pretože moje akné bolo dosť na nič , skúsila som antikoncepciu Cloe . Mala som to asi 8 mesiacov , akné pomaly mizlo , tak som to chcela risknúť a vysadiť to , pretože veľa som čítala o tom ,aké to je zlé a podobne .
Teraz ju už dva mesiace nemám , myslela som si ,že to bude ok , ale nie je . Zhoršuje sa to :( Akné mám len na tvári , ale už mám aj dosť bolestivé podkožné aj maličké po celej tvári .... Premýšľam ,že to znova nasadím , ale mám strach a určite mi sem aj vy napíšete , že je to hlúposť , ale som hotová ....
U kožnej som bola veľa kárt , vždy mi dala nejakú trápnu mastičku ,čo mi nepomohla ...
Už nevládzem , akné mám od 12 , teraz mám 17 ...

mononoluke

potom už len roaccutane tabletky ostávajú, narozdiel od HAK má trvalý účinok. Predpisuje to kožný lekár (ale nie každý)

Agnes999

Nepochopená kludne si nechaj zas predpisat HAK ked ti to pomaha. Ja som ju kvoli akne brala 10 rokov. Mala som este horsie akne ako ty, nielen na tvari, ale na celom tele. Ale ked som brala HAK, tak to sice nebolo 100% dobre, ale nebolo to az take zle a mala som len sem-tam nejaky pupak na tvari. Nemusis sa bat, ze HAK ti nejako znici zdravie, ja som to brala roky a vobec ziaden problem. Ono u teba je velmi pravdepodobne, ze sa to akne samo zlepsi vekom, po 20-tke by sa to malo zlepsovat a potom by si uz tu HAK nemala potrebovat. Ak by sa ta to drzalo aj dlho po 20-tke, tak pomoze asi uz len Roacutane alebo Aknenormin.

didi1023

No u mna nepomohlo takmer nic proste to samo preslo ale cistenie u kozmeticky mi ako tak pomahalo a pouzivam len prirodnu kozmetiku to tiez trocha pomohlo zmiernit akne

Nepochopená

Didi , a nemáš nejakú radu , čo by som ešte mohla skúsiť ,čo napr. tebe pomohlo ? Ja som už v koncoch ..

didi1023

Ahoj ked ti mozem poradit tak ju urcite neberm, akne sa ti sice upravy ale po vysadeni to bude este horsie (moj pripad) ja by som to uz nikdy nebrala pretoze mi to total znicilo plet, akne sa mi sice uz konecne po roku od vysadenia trocha upravilo ale ostali mi aj jazvy

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia - akné - pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk