Stužková - poraďte

Príspevok v téme: Stužková - poraďte
sun559

O pár týzdnov mám stuzkovú a potrebovala by som Vasu pomoc a zopár dobrých rád.

Co sa týka siat...aké saty sa hodia? podla mna asi dlhé, rozmýslam nad niecim takýmto www.najspolocenskesaty.sk alebo oblecenie.bazar.sk ktoré su podla vas krajsie? Alebo aké iné by ste mi odporucili.?

Nechty..umele?, gelové? alebo najlepsie a najlacnejšie bude ak si svoje vlastné pekne nalakujem?

A ešte účes, nad týmto sa neviem vôbec rozhodnúť, vlasy mám dlhé asi tak do pol chrbta, svetlohnedé. Vôbec neviem co by sa mi hodilo...Bude ma cesat kadernícka, ale nejakú tú predstavu by som mala mat ja.

A este lícenie, ale to asi ponechám do rúk kozmeticky.

Za rady vopred dakujem :)

sun559

xxy tie saty sú ozaj pekné, aj ta farba, skoda ze sa nedajú objednat cez slovensky eshop, ...
dnes som uz bola pozriet v jednom salone na spolocenske saty, a velmi sa mi zapacili také celkom jednoduche nieco na tento stýl,ziady korzet, takej lososovej farby...no uvidim pre ktoré sa nakoniec rozhodnem...

flegma

pockaj, to sa musim normalne zamysliet, sak to bolo tak davno :D
ale mari sa mi, ze medene :D
a mala som ich natocene a vycesane dohora
skoda, ze vtedy digifotaky este nefrcali, bych ti radsej fotku poslala ako takto opisovat ten vytvor :D

flegma

inac ked si ja spomeniem na moje saty na stuzkovej, no fuuu, neviem, ci som mala vtedy zatemnenie mozgu alebo co :D