Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest zaludka a chrbta

Príspevok v téme: Bolest zaludka a chrbta
nikusinka

Dobry den, chcela by som sa poradit, trpim bolestami zaludka, bez dotyku aj na dotyk, zaroven mi bolest prechadza do chrbta do tej istej casti ako je zaludok ale vzadu. Zacali sa mi robit na kozi vyrazky, su takeho herpesoviteho vzhladu male v skupinach a vzdy na inom mieste. Mam ich iba na rukach a nohach.( prsty, dlane, predlaktie, kotnik). Mate niekto takuto skusenost? Dakujem

Miamia222

Tieto iste problemy mam aj ja mam taky tlak na zaludku a v chrbte ma boli,,,, trpim tym uz rok, navyse mam stale zvysenu teplotu a niekedy aj bolesti criev a plynatost taktiez som bola na roznych vysetreniach aokrem zvysenej hladiny bielkovin mi nezistili nic:-/ uz som zufala...

Sotyna

Momentálne mám tiež tieto problémy a nie je to prvý krát. Bola som už na všetkých možných vyšetreniach na gastronómii tam mi povedali, že sa mi nechce chodiť do školy a mám to zo stresu a poslali ma k psychologovi pretože výsledky mám dobré, dnes som bola na nefrologii, že či to náhodou nie je prechladnutie, ale všetky výsledky mám dobré tam mi odporučili ísť na neurologiu alebo na ortopediu vraj sú to pravdepodobne problémy s chrbtom. Som zvedavá, čo bude ďalej.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest zaludka a chrbta - Fórum - ZDRAVIE.sk