Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepripadám si pripadať pekná...

Príspevok v téme: Nepripadám si pripadať pekná...
Teresita

Ahojte. Mám o 2 mesiace 15 a neviem. Stále si pripadám škaredá. Už mi veľa krát povedali, že som pekná, ale ešte som nemala chalana a odráža sa to na mojom sebavedomí. Ale to nesúvisí veľmi s chalanmi. Ten problém som mala skôr, ako som o nich začala premýšľať. Neviem, ako si pomôcť. Už mi povedali, že som omnoho krajšia ako sestra, ale mne to tak nepríde. Neviem čo mám robiť. Všetci okolo mňa mi prídu taký pekný a ja si oproti nim pripadám špatná a neviem ako si zdvihnúť sebavedomie. Chcela by som, aby mi na to nezáležalo, ale neviem si pomôcť. Poraďte mi čo mám robiť. Ďakujem.

Teresita

takze moji rodicia su uplne normalny a nekaslu na mna jasne? Mam super rodicov, a aj im vadi ze tolko casu travim na pc, ale o to nejde tebe by zas mali rodicia vysvetlit, preco je z teba taka krava

Magy

Dadula56, to je to, ze teresite a podobnym slecinkam v puberte je tazke vysvetlit, ze mat plnohodnotny zivot sa nezaklada na tom, aby som sa mohol v smartone rypat 53s z kazdej minuty a na fb (alebo ine fora, ako je aj tento) vypisovat kdejake hovadinky a nahadzovat svoje fotky, spravene vo vsetkych moznych a nemoznych pozach s kacerovsky naspulenymi perami. a samozrejme cez zrkadlo, aby to bolo kuuul!
myslim ze tu bude chyba v rodicoch, ze teresitu nenaucili zaklady. namiesto toho jej kupili komp aby mali od nej pokoj a takto to vyzera.
mozes sa teresita urazit, ale myslim, ze tvoji rodicia na teba kaslu.
howgh!

lorinnes

Nerieš to...ked ti hovoria ludia naokolo, že si pekná podla mna aj si...len potrebuješ aby ti to tu niekto zdvihol sebavedomie. Ked ti niečo na sebe vadí skus s tym porobiť niečo...ale podla mna nie je to velmi doležite ako človek vyzera :)to pochopíš

arriva

Nepripadas si pripadať? :D v tvojom veku je to uuuplne normálne. Aj neskôr. Ked stretnes takého čo ti bude stale opakovať že si pekná a že ťa ľúbi, tak ťa to snáď prejde. Nie je podstatne či si najkrajšia, ale stretnes aj takého, pre ktorého najkrajšia budeš.

Dadula56

Teresita, podla toho, co tu citam by si mala poprosit zodpovedneho dospeleho, nech ti zablokuje pristup na internet a potom budes nutena najst si zmysluplnu cinnost. Ver mi, ze taka mimoskolska aktivita-sport, tvorivy kruzok, jazykovy kruzok -ti prida vela sebavedomia a nebudes mat cas rozmyslat nad takymi "tragediami" ako odrazanie sa na sebavedomi, ze si v 14 este nemala chalana...A prispevok od Agnes bol mysleny ironicky, zrejme este na tento sposob komunikacie nemas hlavicku. Dalsi dovod na to, aby si rozvijala svoj intelekt a nepremrhala mladost, kedy si vykonna, ci uz fyzicky alebo psychicky, tliachanim o blbinach na internetovom fore. Ja som velmi vdacna, ze prvy kontakt s internetom som mala v 17 a nemala moznost premrhat tie vzacne okamihy skorej mladosti.

Agnes999

No keby som ti napisala, ze v 14 este vela dievcat chlapca nemalo a vobec to nesuvisi s tym, ci su pekne alebo skarede tak mi neuveris. Co ti mam napisat? Radsej sa uc a nemysli na blbosti.

0vecka

podla mna je to normalne v tvojom veku... inak je jedno ci si skareda alebo pekna skratka musis hrat s kartami ktore si dostala :) ...

ja ked si spominam ked som mal tak 15-20 tak ovela viac ma brali skor take ktore si nerobili z nicoho hlavu boli trochu skromnejsie ale nie zakomplexovane ono to zase az tak nieje o vyzore

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepripadám si pripadať pekná... - Fórum - ZDRAVIE.sk