Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Už 5 deň som nebola na veľkej potrebe...

Príspevok v téme: Už 5 deň som nebola na veľkej potrebe...
Leiluška

Držím asi 3mesiace diétu, podarilo sa mi zhodiť asi 6kg, v poslednom čase mi ale hapruje metabolizmus. Neviem, čo sa deje, ale toto sa mi stáva posledný mesiac. Čo robiť? Mávam už bolesti hlavy, brucha, ale nedokážem ísť na veľkú.. Jem normálne, 3-4 krát denne, jeden - dva dni v týždni sa dokonca aj prejem (jem normálne ako kedysi, aj sladké, slané nakopu, hociako, neťahám diétu do extrému, ale sledujem si kalórie, max. 1200 denne. Ako nakopnúť metabolizmus? Poraďte prosím

Leiluška

Skusim to, dnes som mala prezieraci den, 2krat kebab, jogurt, bebe mini, 2 salky mlieka, 3 kolaciky, mam depku:( Meriam 158cm a chcem to dat na 46, hlavne stehna a zadok este treba, z tych mi to nechce ist´/

flegma

vazit sa ma nalacno rano, po potrebe (malej ci velkej)... ale zas nie kazdy den a uz vobec nie niekolkokrat denne, lebo ti zacne z toho zasibavat... zvol si nejaky interval, napr. kazdu sobotu
mimochodom, vysku mas aku?

poldecak

očuj, je to normálne, ja mám ráno tiež ploché brucho, alebo lepšie povedané prepadnuté no a večer mám o 1,5 kg viac. a keď cez deň aj piješ vela vody, čo myslíš že to neni žiadna váha? nesleduj sa tak. podstatné je aby si pravidelne a kvalitne srala :) naozaj.

Leiluška

ale tak 2kila?? =/ to ja tolko nevyseriem... a pocita sa vaha pred jedenim aj pitim? hned rano? lebo staci, ze sa napijem a kilo navyse uz je:D hovorim..je to divne

Leiluška

Mne ta vaha pekelne skace.. Je mozne mat rano po velkej potrebe (kym sa este nenajem) 49kg a navecer o 2kg viac? Ktorá váha je ta, co a pocita?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Už 5 deň som nebola na veľkej potrebe... - Fórum - ZDRAVIE.sk