Vztah - vekovy rozdiel 14 rokov

myshl

Medzi mojimi starymi rodicmi bol 15 rokov rozdiel (muz starsi), ale vtedy mozno bola ina doba.. A bohuzial, stara mama aj ked bola o 15 rokov mladsia, zomrela ovela skor, kvoli chorobe.. takze nikde nemas garanciu, ze ten mladsi bude dlhsie zit..

Ja osobne si myslim, ze 14 rokov je este hranica, ktora sa da tolerovat..

Drzim palce :)

pomaranc99

@nina123456 vidim, ze sexicek zasa hovori len o sexe :D ale je to tak, neskor vam nastanu problemy vo vztahu ak nie kvoli nicomu inemu tak kvoli sexu, pretoze on uz bude na sex stary, ale ty este budes chciet tak si budes nahanat milencov, potom na to moze prist a ked budete mat spolu deti tak to tiez nebude dobre ani pre ne. ved on by ti mohol byt otcom a nie partnerom...mas plno muzov, ktori su v rovnakom veku ako si ty tak nechapem preco? tiez si treba uvedomit, ked ti ide o dlhodoby vztah, ze zeny ziju v priemere dlhsie ako muzi. ked budes starsia a on umre tak zostanes uplne sama...mozes prezradit kolko mas rokov?

[zruseny16]

dôležité je čo chceš ty, netráp sa názormi druhých, každý ho má iný, keď to tak cítíš, že to chceš-te obaja, tak prečo nie.

Krasna Jesen

Ahoj Nina,

ja mam 26 a moj priatel 40. Vyborne si rozumieme, je to uzasny clovek. Vek vobec nevnimam, myslim, ze sa neda nieco odmietat len pre nejake predsudky, pretoze sa mozes pripravit o krasny vztah.

sexicek

netvrdim, ze to nema ziadnu sancu, ale som presvedceny, ze pride cas, ked Ti to bude vadit, ze Tvoj manzel uz pocituje hormonalne problemy

poznam viacero vztahov, sice len takych, kde manzel bol starsi "len" o 7-11 rokov, ale poznam i vyjadrenia manzeliek o ich problemoch v citovom i sexualnom zivote, ktore maju svoju podstatu v tom, ze ich manzel sa uz v poslednom case nejak nechyta, stava sa naladovym a zacina sa stazovat, ze nejak nevladze

nina123456

Takze nikto tomu nedavate sancu? Ja som neni typ na kratkodobe znamosti. To ma nikdy nelakalo a ani nebude. Chcem si zalozit rodinu

nina123456

mam viacero projektov. Od organizacie eventov az po full servis pre spolocnosti - zasobovanie...
Kolko je takych muzov? Tak predstav si, ze je vela chlapov, ktori su zadlzeni. Nepoznas? Bud rad! :)

sexicek

Tak to je jeden z mala pripadov, kedy na hmotnom zabezpeceni zo strany starsieho partnera nezalezi.

Ak netuzis mat tento vztah na vazne dlhy cas, tak to v pohode skus. Vek urcite nehra tu dolezitu ulohu na to, aby ste sa milovali, hlavne ze si budete rozumiet a "sadnete si". A potom, jeho skusenosti urcite nebudu na zahodenie. ;-)