Stale myslim na to ze sa rozideme

Príspevok v téme: Stale myslim na to ze sa rozideme
breza.vrba

sme si svoji prvi, stale ma prenasleduje myslienka ze sa rozideme, ze to nezvladnem, ze chce ine a potom mam stale pochmurnu naladu, vlecie sa to ako mrak nad mojou hlavou uz neviem byt stastna. pritom mi nedava ziaden dovod hovori ze ma ma rad a ze ostatne na mna nemaju. asi to je problem v sebavedomi ale ja neviem uz ako s tym bojovat ako to v hlave zmenit.rady???(sme spolu 6 rokov:-( prosim
dakujem!
ps: ja viem ze rozchody su, mozno bude ale ked teraz nemame ziadne problemy, nehadame sa tak chcem byt este stastna ale uz to neviem:-(a nie nie som na neho naviazana mam aj kamaratky aj som s nimi docela casto!aj zaujmy svoje!

sexicek

takze asi takto, ked muz zatuzi po inej zene, to este neznamena, ze sa chce rozviest

vacsinou muz obcas zatuzi po inej zene, zvlast po dlhsom vztahu, lebo zivot je predsa zmena

ale to zalezi taktiez aj na partnerke, pokial partnerovi zovsednie ich zivotny styl, citovy vztah alebo sexualny vztah, nemoze sa cudovat, ze muz dostane take myslienky - takze aj ona sa musi snazit prinasat do zivota neustale obohacovanie, potom ma vztah sancu aj na "vecny zivot" s vernym partnerom