Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tiky

Príspevok v téme: Tiky
zlatino

Ani neviem či su to tiky alebo šklbanie-take male mykanie v lavej ruke,ktorú ked mám volne položenú tak mi myká palcom dokonca to začína už v celej ruke-teda v dlani-medzi palcom a ukazovakom alebo samotný palec alebo malíček.Som z toho dost znepokojená,pretože sito začínam všímať čoraz častejšie a vôbec neviem či to je začiatok nejakej(vážnej) choroby alebo len nejaké vyčerpanie.Čo s tým? ďakujem za prípadné rady

balog

Doplniť vitamín B!
V krajnom prípade môže ísť aj o parazity. Vyšetrením na mrle či iné parazity nemôžeš nič pokaziť, len získať.
www.zdravysvet.sk

Magy

mam nieco podobne uz dlhe roky, zjavuje sa to nahodne na roznych miestach tela. ako pride, tak odide.
treba si to nevsimat, ono to prejde.
moze ist o lokalne podrazdenie nervu, nieco zo stravy, pripadne aj to co nevidime (radiove vlny, ktore posobia na nerv. sustavu)... pokial nemas ine vyraznejsie problemy s pohyblivostou, citlivostou ci funkciou koncatiny, netreba hned robit paniku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tiky - Fórum - ZDRAVIE.sk