Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sajrajt v tele

Príspevok v téme: Sajrajt v tele
krmna_hus

ahoj všetci,

mám 21 a posledných 7-8 rokov mám akné a stále zapchatý nos, studené ruky aj v lete, kýcham aj soplím celý rok, musím spať v ponožkách a je mi furt zima.a netrávi mi najlepšie, aj keď si dávam nehorázny pozor na to, čo cez deň zchálujem. (tj pohánka, celozrnné a tmavé všetko, surová zelenia, sója, v podstate nič iné nejem)
pijem žihľavové a rumančekové čaje, vodu.
a nemám pravidelný cyklus, ak to celé nejak súvisí.
proste som v keli a napriek všetkej snahe sa z toho neviem dostať, pomoc! :D
som vďačná za akúkoľvek radu!

krmna_hus

to magy: oke, na tom niečo je, ale do môjho životného štýlu práve teraz (škola+práca 7.00-21.00) to narvať proste neviem. v každom prípade sa posnažím, pretože už ma to štve =)

Magy

krmna_hus - to, na co mysli sexicek, prezradza samotny jeho nick ;)
nepises aku mas zivotospravu vseobecne, denny rezim, pohyb, otuzovania.
z napisaneho mam pocit, ze problem riesis len stravou a cajikmi a balenim sa do tepleho, ale tie studene koncatiny a zle travenie poukazuju na nedostatok pohybu na cerstvom vzduchu, aktivneho zivota, ktory by rozhybal peristaltikua travenie.
ci sa ti to paci alebo nie, bez pohybu (telesneho), to proste nejde. a mozes do seba liat litre caju s citronom...
sport sport sport. to je casto jedina metoda, ktora staci na vyriesenie vacsiny problemov s travenim, zlym krvnym obehom, nachladenim...
to co opisujes je klasicky symptom slabeho tela, bez otuzenia, biedna imunita. rozhyb tu krv, svaly, creva, vylez z postele!

krmna_hus

go_fruit: ovocia mám dosť, každý deň, na to si dávam bacha ;) aj čerstvú zeleninu, hlavne zelenú alebo v postate ládujem všetku dostupnú na farmárskych trhoch.
vynechávam mlieko a mliečne výrobky si dám len občas, nejem nič sladké okrem ovocia, ovsené vločky si zalievam džúsmi.
vačšinou mám na obed pohánku, celozrnné cestoviny, ryžu, zeleniny kopu (nepreberám :D), sójové maso/tuniaka, občas lososa. nepoužívam olej pri ničom. občas si spravím varené vajíčko alebo niečo hubové.
a zajedám orechmi a semienkami.
tak fakt už neviem.

GoFruit

napis presne co jes, v kazdom pripade sa zrejme nestravujes az tak zdravo, i napriek tomu ze tebe sa to zda. kde mas ovocie? soju vynechaj, dopln jod zatial tolko a napis presne co jes

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sajrajt v tele - Fórum - ZDRAVIE.sk