Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy

Bianisko 000

neviem, ale už asi pol roka po farební šamponom som nefarbili ničím iným a mám ich stále tmavé, pri koncoch až čierne (pritom som používala strednehnedý šampon) a vidno mi moje odrasty, ktoré sú ovela svetlejšie... mám vlasy takmer po pás takže kým by to odrástlo celé to by trvalo velmi dlho

kasandra

Jednoznačne to nechaj na kaderníčku.
Akože šampónom a nevymýva sa ti? Veď ten by sa mal vymývať rýchlejšie, mne sa vymýva aj farba časom.

Bianisko 000

no ja mám svoje svetlohnedé, ale dlhšie som si farbila šamponom, ktorý mi chytil postupom času až na čierno a vôbec sa mi to nevymýva, 7. 12. mám stúžkovú a chcem aby to nejako vyzeralo

PoPotvorka

urcite farbenie prenechaj na kadernicku hlavne ,ak si si vlasky este nefarbila ,alebo odskusaj zmyvatelnu farbu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk