Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo robiť aby som mala čistú pleť?

Príspevok v téme: Čo robiť aby som mala čistú pleť?
123sisa123

Ahojte dievčatá :-)

Chcela by som sa opýtať, či nemáte dobré skúsennosti s nejakými kvalitnými prípravkami na tvár ... Nemám až take vyrážky a celkovo nemam ani taku problematickú pleť ,akurat pri nose mám čierne bodky , na brade aj take biele vyrážky hm a možno trošku nahmatám aj na čele a líciach.
Poznáte nejake dobre prípravky na tvár? Alebo ako by som sa mala správne odličovať... neviem skúste napisať svoje rady aby som mala peknú a hebku tvár ako babätkooo heh..

laurittko

Super! :) ďakujem vám za tipy, som rada že kartáčiky fungujú, aspoň viem čo si zažiadať na narodky :P

simonka722

kefky a kartaciky su super, naozaj to vycisti lepsie ako len posuchat tamponikom namocenym v nejakom toniku :-) ja pouzivam ten od dixo, je nejaky ultrazvukovy dokonca ci co :-) tak zalezi na tebe ze aky vyberes podla preferenci a tak, ale ja som spokojna :-)

Janka1031

Ahoj :-) Ja môžem odporučiť pleťovú masku Tarika, mne vždy zaberie, teraz ju užívam už iba príležitostne, ale je super - bit.ly :-)

haninka

ano, kefky su perfektne:) ja mam tu Mary Kay, ma dve rychlosti, a je uzasna. nie som ziadna z tej sekty Mary Kay, ale mne ta kozmetika zmenila zivot, lebo som mala akne, pory, zilky, cierne bodky, a teraz si mozem dovolit chodit bez makeupu, taku mam plet ako babo :)

laurittko

Ahoj holky, a čostíte si pleť aj roznymi tými kartáíčikmi? Teraz je to populárne-všade t vidím...No netvrdím že by sa mi hlbkovejšie vyčistenie pleti nehodilo ;) ale že či to aj naozaj funguje alebo nie

M 25

a hlavne, garnier a vichy, to je samá chémia, mne osobne nerobili vôbec dobre a vichy mi akné uplne zhoršil, nikdy viac!
ale sto ludí, sto chutí.

M 25

no hlavne si vyčistiť telo zvnútra ..

ale u mňa sa jednoznačne uplatnila rada Artistry. aj jazvy po akné sa mi trošku vymazali, moja pleť je uplne krásna, jemná a ževraj, ako porcelánová bábika.. a to už nepoužívam ani makeup, dobre sa to počúva, po tom všetkom, čo som si s pleťou prežila. je to síce drahá kozmetika (nie najdrahšia, s porovnaním rovnakých prípravkov), ale do pleti sa investovať oplatí.
ale samozrejme, vyčistiť črevá a žalúdok, aby si mala fajn pleť :)

Makaková

Ja používam už niekolko rokov na odlíčenie Garnier pure 3v1 (peeling ,gel a maska zároveň) a je výborný,dá sa povedať že som mala pleť podobného typu ako opisuješ.. inak občas ked sa odlíčim ešte si urobím peeling uterákom,proste si vydrhnem tvár a mám ju potom ako bábätko :) takže odporúčam..nejaké krémiky a iné hovadinky su podla môjho názoru uplna zbytočnosť (max niečo pri vysušenej pleti zo zimy)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo robiť aby som mala čistú pleť? - Fórum - ZDRAVIE.sk