Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Došla na mňa kríza stredného veku

Príspevok v téme: Došla na mňa kríza stredného veku
biela mačka

O dva roky mám 40...A bývam stále s rodičmi a nemám deti, pritom v mojom veku majú niektoré ženy už deti, ktoré chodia na strednú školu. A plat maximálne 400 evri v čistom. Takže si pomaly hľadám niečo finančne lepšie a dúfam, že s priateľom sa mi podarí otehotnieť. Ale aj tak - mnohí zdrhli do zahraničia, ja si netrúfam, aj to ma štve, že niketo nič nerobí a má plat 2tisíc v čistom minimálne. A aj to ma hnevá, že na FB sú povrchné vzťahy - bývalá spolužiačka mi síce dá komentár k statusu, ale keď sa jej opýtam, kedy sa stretneme, tak nikdy nemá čas. A tak ďalej...

Iveta Michael

A inak: tiež mám na krku 40-ku ale kríza stredného veku..? To je čo prosím ťa pekne? Ja som si myslela že to mávajú ženy po 50-60-ke:)))Ja teraz prežívam síce náročné obdobie po finanč.stránke nie ľahké..ale život si užívam aj tak a mám pred sebou konkrétny cieľ za ktorým si pôjdem a určite nebudem čakať na to či mi to niekto ,,odobrí,,viem čo chcem a preto som šťastná:)a ty sa hlavne prestaň ,,hnať,,za dieťaťom lebo si koleduješ o zbytočný problém a stres ktorý ti len ublíži..nie je to dobrá stratégia čo si vyberáš ale je dôležité udržať si pokoj a nenechať sa vtrhnúť do takého chaosu ver mi,moja kamoška mala 42 a narodil sa jej chlapček taký krásny ,zdravý ako buk:)ani jej na um nezišlo chodiť po doktoroch -prišlo to samo a je šťastná!

Iveta Michael

Alen Tonyyy44 to vystihol dobre a ten kľúčový problém pomenoval správne :)Nie každý má v živote rovnaké možnosti ,,odraziť sa,, ale určite má pravdu v tom že treba prejaviť odvahu a stanoviť si cieľ..a ísť priamou cestou za tým,áno chce to obetovať niečo ale ked človek vie za čím ide a čo chce dosiahnúť tak to rozhodne stojí za to! Platí to aj pre ženy,mnohým totiž chýba reálne,obejktívne zhodnotenie svojej situácie a schopnosť zmeniť to čo sa zmeniť ešte dá! :)

biela mačka

čo sa týka umelého oplodnenia - prepláca do veku 39 rokov - naozaj do alebo vrátane? Lebo ja mám 39. narodeniny v marci...

strednyvek

biela macka cim viac budes mysliet na to co chces.Tym viac sa ti nebude darit.Nechaj to volne plynut.Mam kamosku ktora chcela dieta pred 40ciatkou a nic.Tak sa s tym zmierila ze dieta nebude a bac ho po 40ciatke otehotnela.

Lulita

nemysli na to, ze ked budes chciet otehotniet, budes behat po lekaroch, proste si ver, ze otehotnies a potom staci raz do mesiaca ist na kontrolu, vacsina gyneokolog zacina uz od 7.30 da sa chodit aj rano na kontrolu, tehotenstvo nie je dovod na vyhadzov!

biela mačka

no, keď budem chcieť otehotnieť, budem behať po lekároch - asi zase z pracovnej doby - a môžem sa rozlúčiť s prácou...inak plat nízky by mi nevadil, keby som nechcela bábo...

wowo1

Rozhodni sa ,,dieta alebo zahranicie a chod po tom.
Ak sa nedari otehotniet do 3 mes okamizte bez na IVF -umele oplodnenie ak chces decko.Do 39 rokov preplaca poistovna inak sa s dietatom mozes rozlucit a za IVF si zaplatis cca 4 tisic eur najmenej.
Ak zahrancie ,jedine s partnerom ,lebo inak bude rozchod.
Ak nic neurobis///budes mat depky stale vacsie.chapem ta..ale musis urychlene konat,tie kecy progresivnych samocov co tu pisu mam rada tesim sa ako padnu na hubu pri zvyseni splatok a vyhadzove z prace..nejedneho mladeho ambiciozneho poznam totalne zniceneho..o par rokov..ty ale konaj!!

Lulita

toto je najhorsie, oni to nemaju radi, mne sa tak podarilo ochoriet v skusobnej dobe a cakal ma vyhadzov, ale s 39 horuckou a anginou by som to tam proste nevydrzala, tak snad uz bude lepsie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Došla na mňa kríza stredného veku - Fórum - ZDRAVIE.sk