Došla na mňa kríza stredného veku

Príspevok v téme: Došla na mňa kríza stredného veku
biela mačka

O dva roky mám 40...A bývam stále s rodičmi a nemám deti, pritom v mojom veku majú niektoré ženy už deti, ktoré chodia na strednú školu. A plat maximálne 400 evri v čistom. Takže si pomaly hľadám niečo finančne lepšie a dúfam, že s priateľom sa mi podarí otehotnieť. Ale aj tak - mnohí zdrhli do zahraničia, ja si netrúfam, aj to ma štve, že niketo nič nerobí a má plat 2tisíc v čistom minimálne. A aj to ma hnevá, že na FB sú povrchné vzťahy - bývalá spolužiačka mi síce dá komentár k statusu, ale keď sa jej opýtam, kedy sa stretneme, tak nikdy nemá čas. A tak ďalej...

biela mačka

a dosť ma mrzí, že už mi to v robote vyčítali, že stále som PN---A ja za to môýžem, že bol bola dva razy po štyri dni v nemocnici a že som chytila v lete zápal mandlí z hotelovej klimatizácie a že sa mi dva zuby zlomili? Je pravda, že akurát všetko tento jeden rok...

vebe

Biela macka, starneme do takej miery ako si to pripustame. Mozno to co pises nie su prejavy starnutia. Aj mne vytrhla zubarka zub mudrosti, ale nenapadlo by ma to davat do suvislosti s vekom. Rastol do boku a kazil sa, lebo sa nedal poriadne umyvat, nic viac Iste, okolo tej 40-tky zacne byt nase telo narocnejsie, ale nie stare. Stoji to o nieco viac namahy byt rovnako fit ako 10 rokov dozadu, treba si udrziavat kondiciu, dbat na to co davame do ust, mat poriadok vo svojej hlave a mat zmysel zivota, to su veci, ktore umoznia cloveku nezostarnut prilis skoro. Kazdy prechadzame krizami, kto tvrdi ze nie, tak nie je uprimny. To donuti cloveka viac premyslat a hladat riesenia a je to cesta ako sa posunut dalej.

biela mačka

A to, že starnem, sa prejavilo hlavne tento rok - bola som dvakrát v nemocnici a mala som desať dní zapálené mandle (čo mi vytýkali v práci, že som často na PN), zlomili sa mi dva zuby a musela mi zubárka vytrhnúť zub múdrosti...no, krása

PoPotvorka

event-manazment (viacmenej sportove podujatia ,ale aj rozne ine) ,ucim spolocenske tance- deti ,tancujem spolocenske tance a nechavam sa fotit (aj naha ,ale pekne foto nie humus) dufam ,ze nebude negativne reakcie a este ...... bla bla

vebe

Tonyyy, co si ty chcel svojim prispevkom vlastne povedat? Jedine co z neho vyplyva je to, ze si neskutocne arogantny a este to, ze ti clovek nema co zavidiet. Nie kazdy kto zaraba malo je neschopny a lenivy, naopak je mnoho ludi, co dru, ale nie su ani lenivi, ani hlupi. A ti co kazdemu radia odist do zahranicia - nie je to vzdy vyhra a riesenie pre kazdeho. Je vela ludi, ktori sa v zahranici postavili na nohy, su ale aj taki, ktorym tie peniaze nevyvazili ine skody ci traumy, ktore im pobyt v zahranici priniesol. O tom ale ludia akosi nepisu. Preco by sme mali odsudzovat ludi, co sa snazia najst si riesenie vo vlastnej krajine.