Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápcha

Príspevok v téme: Zápcha
utrápená

mám strašný nepríjemný problém s nepravidelnou stolicou a následnou zápchou. Na WC chodím približne raz za týždeň a necítim sa dobre. cítim sa plná nafúknutá a najhoršie je že mi potom skoro netrávi. akoby to vo mne stálo a ja neviem čo robiť. teplá vods ráno nepomáha, skúšala som čaje /zo senného listu/ ale to je otras, lebo je to jednorazové preháňadlo a črevá si odvyknú pracovať. Prosím poraďte mi niečo, vôbec necítim hlad aj keď celý deň nejem, je mi ťažko, potrebujem pravidelnú stolicu. Dá sa pribrať zo zápchy?lebo ja už sa cítim tak, že som aspoň 3kg pribrala. Hodila by sa očistná kúra ? Dakujem

dobrarada

ano, teraz som to skusala, je to dobre napisane a otvara sa mi to. ale aj ja sa pripajam k dajane. chod k lekarovi, toto je uz fakt nebezpecne. sef ta nezabije, neboj, ved za toto nemozes. okamzite upaluj k lekarovi!!!

dajana

ja si myslim, ze by si mala ist k lekarovi. neblbni, co ked sa to zle skonci? recepty si mozes robit potom, ked budes v poriadku, aby sa to znova nezopakovalo. teraz chod k lekarovi.

zapcha

teraz som na to klikla, ale sa mi to neotvara. napisala si to dobre? je to naozaj www.alternamedica.sk? nepomylila si sa? prosim ta, skontroluj si to a vyskusaj, ci sa to tebe otvara. mne to nejde.

moncika

mne napriklad velmi pomaha slivkovy dzus. dam si ho nalacno take 2 dcl a potom este cez den popijam-tak 1 liter na den. velmi dobre to precisti, je to ako prirodne laxativum-neposkodzuje creva.aby si zabranila zapcha radim vlakninu-psyllium dostat v lekarni za 80sk+probiotika, a taktiez aloe vera s pepermintovym olejom je tiez prospesne

zapcha

este stale som nebola, strasne ma boli brucho. nechcem ist k lekarke lebo sa bojim ze ostanem v nemocnici. musim chodit do prace, lebo mam nove zamestnanie a ked budem hned chora tak ma vyhodia.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápcha - Fórum - ZDRAVIE.sk