Zápcha

Príspevok v téme: Zápcha
utrápená

mám strašný nepríjemný problém s nepravidelnou stolicou a následnou zápchou. Na WC chodím približne raz za týždeň a necítim sa dobre. cítim sa plná nafúknutá a najhoršie je že mi potom skoro netrávi. akoby to vo mne stálo a ja neviem čo robiť. teplá vods ráno nepomáha, skúšala som čaje /zo senného listu/ ale to je otras, lebo je to jednorazové preháňadlo a črevá si odvyknú pracovať. Prosím poraďte mi niečo, vôbec necítim hlad aj keď celý deň nejem, je mi ťažko, potrebujem pravidelnú stolicu. Dá sa pribrať zo zápchy?lebo ja už sa cítim tak, že som aspoň 3kg pribrala. Hodila by sa očistná kúra ? Dakujem

dragona

Zapcha je straaasna:-(:-/ Mavam ju dost casto a niekedy trva fakt dlho:-( Mne doktor poradil nejake tabletky, ale tie vobec nezaberaju:-(:-/ Co robit??

jozefinana

Syliwiana!Super informacie,som rada,ze si zdrava a tak isto ze prasok f.x.passage ti zabral ihned ako si ho zacala uzivat.Aaa nemas zaco.Rado sa stalo.Nemusela si ma posluchnut ale posluchla si ma a vidis,bolo to na ukor tvojho zdravia,ze sa uz lepsie citis:-)Prajem vela zdravia,Ahoj

Erila

Jaskova dobre robíš, tak by to mohli aj viacerí. Dosť sa mi stáva, že sú ľudia lenivý si aj prečítať a stále sa pýtajú na to isté. No ako pozerám, tvoj prípad to vôbec nie je. Prajem ti, aby prášky zabrali!

jaskova

@erila nemusis bat, precitala som si vsetko, co som chcela vediet..vobec mi nevadi, ze nepisala priamo mne, lebo ked chcem nieco zistit, tak si citam celu diskusiu..a kupila som si ho..

Erila

Jaskova kúpila si si ho? Lebo Jozefina priamo tebe nenapísala ale písala Sise, tak snáď si si prečítala, čo si chcela vedieť..

syliwiana

!Jozefinana! Prepac, ze pisem az takto neskoro. Ale skor som sem nestihla prist:-( U doktora som bola este pred sviatkami, spravil mi nejake vysetrenie, ktoreho vysledky som dostala az vcera. No boli dobre. Ale hned ako som u neho bola, mi hovoril o prasku, na ktory som sa chcela pytat. On ako keby to tusil:-D:-D Odporucil mi ho, tak som si ho hned kupila a veru ze sa mi ulavilo. Konecne chodim pomaly kazdy den aj na velku stolicu. Je to super pocit! Dakujem aj tebe za vsetky rady! Ty si ma dokopala ist k doktorovi, dakujem este raz!

jozefinana

Syliwiana!Nemala som ti co ine napisat,kedze mas taketo problemy,ktore je potrebne konzultovat aj s lekarom.Daj vediet,som zvedava,ci ti prasok povoli pit!

syliwiana

!Jozefinana! Vies, ze som si aj myslela, ze mi toto odpises? Ze budem musiet ist k lekarovi?:-( Tak nerada tam chodim:-( No pojdem, lebo tieto problemy ma uz unavuju:-(:-( Ale hned mu poviem nazov tohto produktu a rovno sa na to budem pytat. Som zvedava, co mi povie! Potom dam vediet!

jozefinana

Syliwiana!Jaskova!Baby snad nebude vadit,ked vam takto spolocne odpisem.Nechce sa mi kazdej zvlast,kedze by som pisala podobne veci.Jaskova f.x.passage sl je vlastne magneziova (horka) sol na pripravu sumiveho napoja so sladidlom s pomarancovou prichutou.Obsahuje siran horecnaty.A je dobry na akutne a chronicke zapchy.Syliwiana ked mas taketo problemy,jednoznacne navstiv lekara a povedzu mu ich.Skus sa ho tak isto spytat na tento produkt a on ti uz povie,ci ho mozes uzivat alebo radsej nie!Predsa len on vie najlepsie o tvojom zdravotnom stave.
Sis11!Je mi luto,ze mas taketo bolesti a problemy.Nechces vyskusat tento prasok?Mozno ten by ti pomohol,hm?

Sis11

Dobry den, idem aj ja prosit o radu, 26.11. Mi robili laparoskopiu a vzali mi vajickovod z dovodu mimomaternicoveho teh. Par dni po zakroku som mala problem ist na zachod. Potom sa to na chvilu upravilo a skor som mala hnacky zo vsetkeho co som zjedla. No uz tyzden mam problem znova. Mam krcovite bolesti v bruchu, pichne ma v zadku aj ked si idem sadnut. Na zachod chodim malo a zo slzami v ociach. Krce mam aj ked si musim (s prepacenim) prdnut. Lekarka ma neprezrela iba povedala aby som jedla jogurty, slivky, psyllium, vraj to chce cas. To vsetko som do jedalnicka zahrnula. Zabralo to iba raz, vcera, asi na hodinu, a potom zasa krce. pravdupovediac okrem odporucanej stravy do seba normalne jedlo nedokazem dostat lebo hned ako nieco zjem dostavia sa krce ale na zachode si len zbytocne posedim. Zblaznim sa odbolesti zachvilku