Vztah a ocakavania

xxy

ahaaa, takze ta to taha k byvalke, no v tom pripade mas vyhodu, lebo vies, co jej na tebe vadilo a na tom mozes pracovat

uzasny_chlap

som momentalne s priatelkou pol roka, pred vyse rokom sme sa rozisli s byvalou, boli sme spolu takmer 4 roky, bola to fakt velka laska, ale prislo prave to ze sme sa prestali snazit pracovat na vztahu, hlavne ja, predsalen chlap ma byt iniciativnejsi, minule sme sa stretli v meste s novymi partnermi (nahodne) a mal som taky pocit ze by sme ich najradsej vymenili, fakt dost intenzivny pocit aspon teda z mojej strany, tak som z toho pomerne nestastny lebo sa pytam ci lubim svoju sucasnu priatelku ked so mnou zamavalo jedno stretnutie s byvalkou

drobeeec

stalo sa mi to, že partner nepracoval na vzťahu, napriek mojím dlhodobým náznakom, až som sa odľúbila - stratila som silu sama niečo vytvárať...a dotyčný sa až potom "zobudil"...teraz už ale mám toho úžasneho chlapa

uzasny_chlap

aj uzasni chlapi maju svoje slabosti, inak mam este jednu otazku, nechcem novu temu zakladat, stalo sa vam niekedy ze sa vam rozpadol velmi slubny vztah preto ze ste na nom prestali pracovat, pripadne jeden z partnerov zacal ´vymyslat´ v zmysle ze najde mozno este lepsieho, lepsiu ale opak bol pravdou ?

system

vraj 9 z 10 si na muzovi najviac ceni doveru. Neviem ale podla mna zeny od 20 do 25. maju ine priority trebars aj sex, prachy, pozornost, lasku, nehu napr. od 25 by som skor tipoval ze uz hladaju pocit bezpecia, doveru a zazemie.