Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ja ju milujem, ona mňa nie

Príspevok v téme: Ja ju milujem, ona mňa nie
philips

Čaute,

ako sa vyrovnať s neopätovanou láskou? Ja ju milujem, ale ona mňa nie... Ako sa s tým vyrovnať? Kedy moje city vychladnú? Ubíja ma to, že vždy pred spaním myslím na ňu, keď sa zobudím znovu na ňu myslím. Stretávam sa s ňou každý deň v škole a to ma tiež ubíja... Čo môžem robiť? :-((

philips

Ja som nebol veľmi spoločenský typ ani pred tým... Teraz už vôbec nemám náladu ísť do spoločnosti.

Keď som sa ju snažil ignorovať vydržal som asi 10 minút. Viac nie. Nedá sa to.

Magy

philips - najprv by som sa chcel spýtať, či si sa aspoň snažil sa s ňou zoznámiť, rozprávať, upútať jej pozornosť, prípadne ako to dopadlo. Nech je tvoja odpoveď akákoľvek, je tu pár vecí na zamyslenie.
Je dôležité si donekonečna opakovať základné charakteristiky tohoto stavu a verím, že pri pochopení týchto vecí sa z tohoto bludného kruhu, v ktorom si, dostaneš oveľa ľahšie.
Za 1. (zapieranie skutočnosti a reálneho pohľadu na situáciu)
Ona ťa nemiluje a si pre ňu vzduch, ty však (naivne) dúfaš, že sa to nejakým zázrakom zmení. Nezmení. Bohužiaľ.
Za 2. máš z tohoto stavu depresie, smútok, beznádej, padáš dole na dno. Láska ale taká nemá byť! Láska má spôsobovať presný opak! Povznesenie, šťastie, radosť, pocit že si väčší, silnejší, ľahší... nie naopak!
Za 3. vďaka vnútornému smútku nevyhľadávaš aktívne spoločnosť iných žien a tým si vlastne znižuješ šance na skutočný vzťah. Iný vzťah nezískaš a tento už vonkoncom nie. Začarovaný kruh.
Jedine ak príde pochopenie situácie a zmierenie sa s ňou, pripustenie že existuje aj iný človek, iný vzťah, môže u teba nastať nejaký progres.
Si v etape, keď možno ani nie si schopný prijať skutočnosť, stále veríš, že sa to môže zmeniť, je to len dočasný stav a ona si ťa všimne. Podliehaš smútku, depresiám, nedokážeš sa tešiť z ničoho, stále myslíš len na ňu a snívaš, ako by to mohlo všetko dobre dopadnúť, vytváraš si fantázie o situáciách, ktoré si praješ... Čím viac snívaš, tým sa ale tvoj pocit depresie a bezmocnosti prehlbuje!
Keďže však píšeš a žiadaš o radu, zrejme si sa už posunul do štádia, keď si začínaš uvedomovať, že depresie a smútok ťa ničia, už nevládzeš ďalej. Aj to je pozitívny znak nadchádzajúcej zmeny. Stále síce miluješ tú osobu, ale uvedomuješ si, že budúcnosť tvoja láska nemá.
Kým ju budeš denne vídať, bude to ťažké, ale cesta sa nájsť dá. Treba ísť do spoločnosti, začať chodiť do nejakého klubu či záujmového spolku, na tanečnú (vieš, aký je tam nedostatok chlapov??) a pod.
Verím, že si tú svoju cestu za šťastím nájdeš rýchlo.

system

z vlastnej skusenosti ti poviem ze ta to prejde az v tedy ked spoznas nejaku inu, ktora sa jej vyrovna ;) Spoznavaj nove zenske, alebo sa o to aspon snaz, dohaduj si rande, mozno natrafis na nejaku slecnu pri ktorej zabudnes na tu co ta nechce ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ja ju milujem, ona mňa nie - Fórum - ZDRAVIE.sk