Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Testy na potravinovu alergiu

karolinka23

dakujem pekne, si zlata, prave tam som bola aj ja este v maji, skoncila som 1. kuru mediciny u pani Albertovej, vtedy len spominala na zaver vysetrenia, ze vsetky problemy mi sposobuje nejaka metabolicka porucha, ale neviem, zeby na vstupnom vysetreni pristrojom Dr. Alter robila testy na aku potravinu alebo co mi to teda sposobuje,ani som nevedela ze ten pristroj by to mohol dokazat, vravela vtedy, ze si mam pisat co jem a pred a po poziti merat pulz, potom uz o tom nehovorila ani nepytala tie zapisky moje tak som to prestala po dvoch mesiacoch zapisovat a cakam na druhu kuru kvapiek...

baranova

mne robili test na potravinovu intoleranciu v centre alternamedica. je to v bratislave. bolo to vyse 40 druhov potravin, ale musela som si to zaplatit. je to asi nieco ine ako alergia. ale alergiu by si uz bola davno zistila ak by si nejaku mala. pri tej su akutnejsie reakcie.
asi na gastre robia alergie, neviem isto.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Testy na potravinovu alergiu - Fórum - ZDRAVIE.sk