Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V jeho prítomnosti sa správam ako idiot

Príspevok v téme: V jeho prítomnosti sa správam ako idiot
lenuška

ahojte ľudia :), mám taký problémik...dlhšiu dobu sa mi páči chalan zo školy, a mala som pocit, že aj ja jemu som min. sympatická, aj kamarátky mi to potvrdili. Keď sa stretneme len tak letmo pozdravíme sa , prehodíme dve- tri vety (bežné veci)...vtedy je všetko super....nedávno sme ho stretli v školskej jedálni, a keďže sedel sám zavolala som ho k nám...bez váhania prišiel, bol milý, super...len ja som mala zo seba pocit, že sa správam úplne hlúpo a táram hovadiny, potom sa rozprával radšej s mojou kamoškou...nechcem , aby si o mne myslel, že som nejaké trdlo....inokedy dokážem s chalanmi úplne normálne konverzovať, ale pri nom trieskam len samé blbosti....nie som si istá, či si ešte niekedy k nám prisadne :D mrzí ma, ak si myslí o mne niečo zlé, ako to napraviť??

Magy

lenuska - nemusis mat absolutne ziadne vycitky. paci sa ti natolko, ze sa prestavas kontrolovat a obrazne povedane, stracas hlavu. to moze byt krasne, ale aj nebezpecne. lebo logika ide bokom a to tiez nie je velmi dobre.
kazdopadne doporucujem si nejako zistit alebo prist na to, ako sa s nim mozes stretnut osamote, medzi styrmi ocami, kde nebudu vasi spoluziaci, ci iny znami. a potom uz nechaj tomu volny priebeh a uvidis sama... ;)

milli11

Toto dobre poznam, nedokazem ani rozmyslat, nieto este povedat nieco duchaplne. :D A hned, ked som sama, mi napadne plno veci, co som mu mohla povedat. :)

lorinnes

:D To tak býva...ja tiež vždy si myslím že ked sa dokážem s kamoškami normálne bavit tak nemože byt problem s chalanmi ale kdežee...vtedy triskam jednu blbosť za druhou nekedy poviem taku kravinu že ešte si aj protirečím s tým čo som povedala pred tým :D Ale ono to je niekedy také milé, neviem ako to napravit možno jemu sa to také vobec nezdalo ale ja vždy kded mam pocit že čudne pozerá poviem: Ach zase kecám :D:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.