Ako prestať jesť sladké?

Príspevok v téme: Ako prestať jesť sladké?
henrietkaaaa

prosiiim vas ci pomaha? ja sa neviem donutit..proste vzdy sa nieco najde VZDY sa doma nieco najde..potom ma chyti zachvat obzerstva a neviem s tym prestat... a mam vycitky.. dala som si aj 5 dnovu ocistu bez sladkosti uz ale nepomohlo..stale mam chut ..stale musim mat..a moja vaha je na tom horsie a horsie..:-// :-((

pan d.

A k tomu susedovi, prestal fajcit, nefajcil asi polroka a potom dostal rakovinu. Jestvuje vobec nejaka spravodlivost na tomto svete? Skor je to na zaplakanie.

RNG

Cukor samotny nie je karcinogen. karcinogeny su rozne priemyselne znicene potraviny, niektore e-cka a rozne chemikalie, vcitane aj roznych zamorujucich chemickych liekov, nepriamo.
Cukor len podporuje uz vzniknute rakovinne bunky.

jb1

Som na tom podobne ... Ist do obchodu a nechat 5 eur na sladkostiach.... Odkedy beriem Chrom /ktory je urceny na zamedzenie chuti na sladke/ sa to uz zredukovalo ... Niekedy raz za den, raz za dva ... uz 3 mesiace a aj 5,5 kg dole :D

vanesta

Ked mas chut, tak si daj. Neodopieraj si co si telo pyta. Vyhnut sa tomu velmi neda, aj keby si vydrzala napr. 3 dni, na 4. si das a o to viac. Vol teda mencsie zlo, ked mas chut na sladke, tak si daj. A predsa nemusis jest mega kaloricke sladké, obmen to za lepsie alternativy. To spominane ovocie je dobry napad a ked mas chut na cokoladu, tak s co najviac obsahom kakaa (napr. 80%).

Tungsten1

zdravšie asi sú... ale priberieš z nich rovnako :D a ešte jedna vec, čipsy našťastie až tak k životu nepotrebujem, ale keby som mala niekedy na ne chuť (slanéé čipsy), viem, že žiadne sladké banány by mi určite nepomohli :D
kurnik, a teraz mám chuť na sušené banány... pomoc