Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ryšavé vlasy

*iskierka

zname rysavky s tmavohnedymi ocami su napr. Tana Pauhofova, Vera Wisterova. Mne sa k rysavym vlasom hnede oci hodia, ale tmava plet nie..to mi nejak nepasuje dokopy :)

meri.m

Ahoj, poznám baby s takou kombináciou a pristane im to. Ja mám tmavo ryšavé vlasy (hennu) a pleť skôr svetlú olivovú, a mám pocit, že to lepšie vyzerá v lete, keď som trochu opálená. Skús sa pohrať s fotkou a farbou vlasov, akú si predstavuješ - dá as to v počítači cez grafický editor alebo na stránkach, alebo ručne na papieri.

Magy

treba si velmi dobre zvazit taku zmenu, pretoze na rysave vlasy je nutne mat aj urcity typ tvare, pokozky, crty... osobne som este nezazil prirodzenu rysavku s tmavymi ocami. bud mala modre oci, alebo take sivo-modre, do zelena, ci inak svetle. nie je dobre znasilnovat svoju prirodzenost, moze sa ti lahko stat, ze budes iba na smiech. nie kazdemu sa hodi cokolvek.

JahO_Odka

Keď chceš ryšavé vlasy a nemáš ich, tak si odfarbi hlavu. Načo tu zakladáš také témy? My sa máme rozhodnúť za teba, či farbiť, alebo nie? Pozri sa do zrkadla, spýtaj sa kamošiek... tu ťa nikto fyzicky nevidí a teda nemôže ani vedieť, čo by ti pristalo a čo nie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ryšavé vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk