Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Modelka, modeling som stara?

Príspevok v téme: Modelka, modeling som stara?
fenixkaa

caute, chcela by som sa tomu venovat strasne moc, nikdy som nenabrala dost odvahy, iba..bola som na jednom kastingu na jednu modelingovu sutaz, skoro ma vybrali(iba kvoli vyske nie, lebo mam len 173 cm, co nie je az tak malo, ale asi ani dost..!) ale zobrali ma do agentury ako fotomodelku a hostesku, lenze odvtedy sa neozvali. Posielala som aj do inych agentur, ale kvoli tejto jednej som nesla na ine kastingy.. no a budem mat 21 rokov o par dni..mam to este skusat? Viem ze mnohym ludom to mozno pride strasne povrchne povolanie atd atd..ale preco nevyuzit krasu a stihlost v zivote, ked aj to je sposob nie? ..takze ti co ma vopred odsudzujete a celkovo modelky a modeling, tak ani nepiste.. chcem pocut vas nazor.. no a k tomu mam miery 86 63 93..a 53 kg.

slecna111

počuvaj ked sisi ista že si..to čo si tak chod do toho možno mi raz za tuto radu podakujes...obnasa to vela ale to zvladnes.....nepoznam ta ale pevne ti verím....tu odvahu určite niekde vo vnútri máš.....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Modelka, modeling som stara? - Fórum - ZDRAVIE.sk