Kamarátka na chudnutie

maria4671

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Thermacuts viac ako mesiac…schudla som viac ako 12kg

Helus

ahojte dievcata,ja idem teraz varit hribovu polievku so semiakmi a mrkvou,na zajtra.A teraz som zjedla nanuk,cokoladovy,bola som v Lidli,a kupila som 2,ale nemama som v plane ho zjest,co uz.Jedla som obed o 15,30 a potom uz nic,tak to bola moja vecera hi hi.Ale to zase neni kazdy den,pri mojej celiakii.Doobeda smothie ,alebo ovocie musi byt,som na tom zavisla.pekny vecer dievcata moje.

Helus

Ahojte baby.Som rada,ze ste sa ozvali.
Carey bratulujem ti k buducej svadbe.Super tesim sa,ved viem,ake to bolo v minulom vztahu.Ale ako to leti,uz to budu tusim 3 roky.
Maoam,ty mas tusim smolu na partnerov,ale neboj,este pride ten pravy.Mame dost zdravotnych problemov kazdy,ale zivot ide dalej.Ja sa niiekedy citim na 100 rokov,a doktorka mi vravi,ty mas tolko diagnoz,ako 80 rocna baba.
Ale vytiahla som si fit loptu,a zajtra ju idem nafukat,a zacinam s cvicenim,aj zdravsim stravovanim.Pekny vecer a majte sa baby.

carey

Maoam v juni mame ten velky den :) podrobne potom do e-mailu, ale ja som teraz prave taka bez nalady ked nemozem nic robit a nemam ani chut nic robit. Uz aby mi to preslo, lebo sa musim toho dost naucit. Idem papat polievocku a potom si nachystat veci na zajtra spinkat. Tak dobru noc napiseme si

carey

Ahojte babulky, tak ja sa mam ako tak dobre, momentalne som podlahla chorobe, tak cely vikend lezim so zázvorom a citrónom, ale nepomohlo, buduci tyzden som na skoleni a o 2 tyzdne mam skusky v praci aby som tam mohla ostat. Trosku stres, choroba mi tiez nepridava, ale inak dobre s priatelom sme prave dohodli fotografku na svadbu a stahovanie odkladame na oktober, kedze ja teraz nie som schopna mysliet este aj na to.
Maoam ty ako ? Helus vidim ze ty sa stale drzis ako vzdy, co je super :) a ano cvicit treba, ja som nebola par dni a uz sa necitim uplne fit.
Inak moje chudnutie, momentalne mam vahu okolo 61kg a miery ovela lepsie ako pred 3 mesiacmi, kedy som sa na to poriadne dala. Tesim sa zo seba dost mi to aj dalo tym, ze ked nieco chceme musíme do toho ist na 110 %.

Baby drzte sa

Maoam

Helus: ahoj, pekne, ze si sem zavitala, vies, tazko ozivis temu, ked baby odmietaju prispiet do temy, kilecko dava mesiace spravy len skrz teba...

nic v zlom, ale preco sem nenapise obcas sama za seba

Carey - ako si na tom, vsetko OK?

Helus

Ahojte musketierky.
Ako sa vam dari,ja som na tom stale rovnako.Cvicit nejako nestiham,ale zajtra fukam fit loptu,a zacinam,aj baterky musim kupit do stacionara.bez cvicenia nic nejde dole,tak prisposobim mojmu zdravotnemu stavu.
S kileckom som v kontakte cez emaily,ma sa dobre,chodi do zahradky.Ale mohla by nasa tema zasa ozit,vsak divcence.Peknu nedelu vam prajem,ja idem do hajan,rano vstavam do prace.
DOSCHUDNUTIA MUSKETIERKY.