Kamarátka na chudnutie

mimma

R: stava z kyslej kapusty 0,4l
O: slepaci vyvar, kur.maso s ryzou, cheesecake
Ol: pol zemle s ovcim syrom, cherry
V: susene slivky, biely jogurt

kilecko

Ahojte,

ODPOVEDAM,a ked nemam rada polystyrenove chleby tak co potom k tej omelete z vajec moze byt aj celozrnne pecivo ,alebo nie
Inac dobre tipy na ranajky tiez si ma inspirovala,dik.

Uru a kolko mas teraz kil ked chces schudnut 23kg.

MAOAM takze mne treba dat dole uz ,len brucho a potom budem ake ovocie ,ale srandujem aky typ postavy budem no predsa dokonala .

Tak a je po sviatkoch a hura do chudnutia dnes som sa riadne potila vo fitku ,ale je z coho ,len tuky keby lepsie isli dole.

odpovedam

lu, ja osobne muku nejem, vynimocne si dam obilniny (pecivo, celozrnne placky ci vlocky), pretoze netreba ich uplne vynechavat. lepok nie je az taky strasny, ako sa o nom pise, no ako som pisala pre hlivu, odporucam na ranajky bielkoviny s ovocim.

odpovedam

hliva, vies, kazdemu moze vyhovovat nieco ine. mozem ti napisat, co jedavam ja, no najlepsie je si odskusat veci na sebe. Takisto nejem pecivo a ani mi nechyba. Ja mam ranajky trochu vacsie, kedze sa venujem fitnessu. Zacinam proteinovym sejkom - ten je vzdy ako prvy chod. Nasleduju "normalne" ranajky, opat bielkovinove, napr. omeleta a k tomu 3 ryzove "polystyreny", pripadne zakysanka s kakaom bez cukru a skoricou, prazenica, ryby v konzerve alebo cottage cheese so zeleninou. Jednoducho bielkoviny. dalsie ranajky su zlozene z nizkosacharidoveho ovocia - bobulovite ovocie alebo citrusy.

Takze odporucam dat si na ranajky bielkoviny a na desiatu ovocie, pripadne aj opacne. Komu co vyhovuje.

Maoam

kilecko: podla mier si typ postavy jablko, oproti ostatnym mieram mas stihle nohy (plus :-)

tak ti dalej drzim palce v boji a cviceni, ty to das

Lepok: netrap sa, kilo das dole ako nic

hliva

Pre odpovedam : ahoj prosim ta som zmetená z toho ze ovsene kase a vlocky nie su ok kazdy den a ja si rano bez kase neviem predstavit teda neviem co ine jest ale nejem pecivo tak ja neviem co ine mam rano jest ... ?