Kamarátka na chudnutie

kilecko

ANTIANA zacni sa stravovat ako my a neries centimetre ty ries vahu ,aby ti pribudala ,inac budes na tom velmi ,velmi zle ,skus to s tym jedlom a napis ,ako sa ti dary ,inac tak by som nikdy nechcela vypadat to budem radsej tlsta.

mimma

Ahojte, tak ja teraz jem vela sladkeho..hmm. tusim som aj pribrala daco, nevadi
Vcera R: zelene smoothie
D: jablko
O: segedinsky gulas (nie so smotanou, ale s jogurtom), ryzovy nakyp
Ol: 3 bit
V: chleba s mozarellou, cherry, sunka, paprika

miki25

ja tiež som na rovnakej váhe, ale vidno na mierách, že je to na dobrej ceste. dnes som sa konečne dokopal si kúpiť rifle o 3 čísla menšie a aj také letné nohavice, aby som mohol ukázať zadok pre pubertiačky hihi... bo sa radi za mnou obzerajú tak použijem ťažšiu zbraň.

jedlo bežné zelenina s chlebom, bola ryba i zakysané mlieko taký mix...

antiana

ahojte, trpím PPP už veľa rokov a vidím sa strašne tučná, mám 161 cm a 42 kg...zdá sa mi, že mám tučné hlavne nohy - lýtko 31-32 cm a stehno 42 cm...čo si o tom myslíte?

Lepok

Ahojte,
Kilečko - no terajšie papkanie sa mi u teba viacej páči než tá 90 dňovka. Verím, že ty to dáš a to odhodlanie - no vidím, že si sa do toho riadne obula. Posilovňa je OK pre tých čo na to majú čas a zdravé klby, ja by som aj rada, ale neposlúcha má bedrový klb, asi to bude na výmenu a aj preto chudnem, že by som odľahčila váhu a ešte viac ho nezaťažovala.
Maoam - ti píše dobre o tých mierach aj ja to tak robím.
Tak nech sa vám v boji s kilami darí a prajem vám veselú Veľkú noc a krásnu jar...

LIGHT95

KILECKO dik za opytanie = teraz ani nechudnem ani nepriberam,len sa snazim neprejedat sa ! a troochu akoze zdravsie jedla :) a necvicim lebo som uz skusala na viackrat aj do fitka ,ale nemozem koli krcnej chrbtici = mam bolesti = skoro vobec necvicim ,som skusala aj doma podla programu a ma stale niegde sekne a potom bolesti!! Uz som sa s tym zmierila = a uz mamdavno po 50tke. Tak pa majte sa krasne drzim palce.

Maoam

Kilecko: vidim, ze si radikalne zmenila jedalnicek a s tym sportovanim si to vzala vazne, klobuk dolu, uprimne ti teraz napisem, ze som neverila, ze sa k tomu dokopes kvoli dlhorocnym zarytym zlozvykom a navykom, o to viac som pozitivne z teba prekvapena :-).

Kilecko, mam dojem, ze si privelmi fixovana na CISLO NA VAHE.
Cislo na vahe je iba orientacne.
Neviem, ci si vedies zapisnik so svojimi mierami (prsia, pas, boky, stehna, lytka, biceps atd.), pretoze tieto su ovela smerodatnejsie a maju ovela väcsiu vypovednu hodnotu.

Ak si si nahodou zapisala svoje miery na zaciatku chudnutia, skus sa pomerat tak kazdych 14 dni a zapisovat si to a sledovat tak zmeny v case.
Ak sportujes, spalujes tuk a budujes svalstvo, tvoja hmotnost sa nemusi velmi zmenit, mozno iba o nejake dve kila alebo aj viac, ale v mierach mozes mat ovela väcsi ubytok a opticky samozrejme tiez vratane uplne inej postavy - spevnenej a vytvarovanej a o to ide.

Na cislo na vahe sa ta nikto nebude pytat, mozno tak lekar ;-) alebo nejake zvedave zenske, ale co vsetci uvidia, je tvoj zovnajsok a zmeny na nom.
Meraj sa vzdy rano nalacno naha a po WC :-).

kilecko

Light,dakujem.Ale je pravda ,ze doma ma bolel hlavne chrbat a vo fitku absolutne nic a na tu pernamentku ma nahovoril manzel,ze ked cvicit tak poriadne.
Dnes rano 2 chlebiky celozrnne sunka ,syr a zelenina,rano klasika pohar vody
Desiata odtucneny tvaroh 100g so skoricou a medom.
Obed vyvar zo slepacej polievky
cestovina s vajcom
Vecera rybaci salat a celozrnny chlebik.
Inac na tie obrazky myslim stale to tam Odpovedam dal vybornu vec ved to si stale hovorim ,ze ked vaha nejde dole ,ale tie pneumatiky musim do leta prezut hi hi aby som vypadala pekne.
Pitny rezim sa snazim dodrziavat aj teraz som si zaliala caj proti celulitide je celkom chutny aj bez cukru.Niekde som citala ,ze caj nepatri do pitneho rezimu ,ze len cista voda ,ale ked je to bez cukru tak si myslim ze je to dobre vsak len troska zefarbena voda.
Light 95 a tebe ako ide chudnutie a preco nemozes do fitka.
Tak nech nam kila odbudaju a potava nech sa nam formuje.

LIGHT95

CAU KILECKO = pozri si ,,OBRAZOK"" co dala 13.4.ODPOVEDAM :) ty mas uz zpevnene svalstvo a preto viac vazis :) bud kludna,a podla mna jes vyborne a ze sisi kupila pernamentku do fitka tak to si urobila najlepsie co moze byt :) Co by som ja dala za to keby som mohla tak cvicit jak ty....aby ma nic nebolelo.BLAHOZELAM :)