Kamarátka na chudnutie

kilecko

Maoam a Odpovedam dakujem za rady.

No jasne brokolicova polievka cela pre mna zle rozmixovane tam boli aj zemiaky a 2 lyzice muky aj mlieko a smotanu som mala aj vytiahnutu ,ale nakoniec som ju tam nedala ,ze aby bola dietna polievka hi hi .No a ten granatier budemvarit az zajtra cela rodina sa vytesuje ,ale co som si precitala prispevok tak ja nie.Dnes som si spravila cestovinu s prazenicou tak to zase zle .Inac ,ze jasne ,ze pre mna nie je problem si spravit salat aj zemiaky na pare nie su problem kupeny mam hrniec ,ale dokazem sa tak stravovat cely zivot ,nie som o tom presvedcena to Vam hovorim uprimne ,je jasne ,ze keby som upravila riadne stravu a cvicila ,ze mam iny vysledok ,ale ani do tej posilky nebudem stale chodit ,ked uz bude na zahrade viac prace tak sa poohynam tam.Ale aj tak skusim si tu stravu predsa ,len upravit v praci budem chodit na obedy maju tam vzdy dake masko ,alebo syr ,rybu a k tomu len zeleninu bez priloh .Na rano mozem cerealny chlebik so salamkou ,alebo syrom ,alebo jogurt napiste mi .A cestoviny preco obcas nie ked su bezvajecne ved v 90 dnovej diete som mala cestovinu kazdy 3 den.A ked budem jest same bielkoviny to je dost skodlive na ladviny .

Mne sa napriklad Mimina strava paci je to mlada kocka na jej vek si myslim v poriadku rano vzdy zacina ovocim to bolo aj v 90 dnovke a potom ked ma masko a zeleninku to je v poriadku ,len polievky mi chybaju v jej strave a vsimla som si v ten den ked zjedla cokoladu vtedy ozaj malo zjedla tak si telo vypytalo.

No posnazim sa a ideme dalej dievcata nechcem si moc odriekat ,ale schudnut a jest z radostou snad mi to pojde .

Tidli

Kilecko, dakujem, mam 26 :) Dneska som na seba hrda, aj ked som bola unavena ako kon, podarilo sa mi zacvicit celu Jillian Boost Metabolism. Ale potila som sa potom ako prasa :D

odpovedam

ach jaj, baby...cele zle. mimma, jes strasne malo a cokolada na vecer? :-)

Pridajte do stravy bielkoviny, z nich nepriberiete. jedze napriklad ryby, cottage cheese, tvaroh, vajicka, kuracie, morcacie a k tomu nejaku zeleninu a trocha tuku, pripadne super ja zakysanka s kakaom a skoricou. co sa tyka obilnin, tak ja osobne ich jem velmi zriedka. pecivo nejem vobec, ovsene vlocky len vynimocne - obsahuju latky, ktore zabranuju vstrebavaniu zivin.

Obmedzuje sacharidy, tuky ani tak nie. Je to len mytus, ze tuk je zly. Je vsak rozdiel, aky tuk sa v tele nachadza. Ten dobry tuk je prospesny, no tuk, ktory sa uklada, vacsinou pochadza zo sacharidov.

A z jedneho jogurtu sa nenajete. Prestante chudnut sposobom nejedenia, telo potrebuje ziviny.

čeriska

Ahojte, vidím že vám sa tu darí v chudnutí a chcela by som sa v niečom poradiť a nechce sa mi koli tomu zakladať temu. Takže, nesnažím sa schudnuť, to sa mi už podarilo, ale udržiavam si váhu. A chcem sa teda spýtať, či je v pohode, ak si dám na olovrant biely zvolenský jogurt fit&free čo ja viem 80 g a do toho škoricu? je to moc sacharidov na poobedie? Pečivo som asi 3/4 roka nejedla vobec a teraz neviem, či ž neho nepriberiem. Napr. na večeru ak si dám polku popr. celú celozrnnú kaiserku? Alebo ak si dám na večeru polievku, napr. rajčinovú, karfiolovú s krupicovymi haluškami? vdaka za odpoved :) a držm vám palce v chudnutí :)

mimma

Ahojte, tak ja vcera:
R: jablko, banan
D: jablko, banan
O: ovsena kasa - vlocky, jablka, hrozienka, med, orechy
V: zeleninovy salat s pecivom
V2: polka studentskej pecate

Maoam

Kilecko: s cim ides robit tu kremovu polievku? a ten granadir si pre seba odpust, je tam zasa cestovina a dost tuku...

chapem, ze varis pre zvysnych clenov rodiny, ale ak fakt chces schudnut, musis upravit stravu, inak cvicenie samo o sebe nebude stacit

vsak snad nie je problem pre seba urobit cojaviem kopu salatu (suroveho s trochou ol. oleja, koreninami, trochou octu) a k tomu napr. rybu na pare alebo chude mäso (nevyprazane, nie v trojobale) a pod...

vyhybaj sa cestovinam a vsetkeho z muky

zemiaky su OK, ale zasa nie na kope tuku, co je napr. pri granadire bohuzial prave tento fakt a este k tomu cestoviny...

kilecko

Tidli tak vitaj a kolko mas rokov.

Dievcata cvicenie pokracuje dobre ,svalovica ziadna az som prekvapena .Tu pernamentku bolo fakt dobre kupit takto ma to uz od rana nuti rozmyslat co a ako si zariadit ,aby som stihla ist cvicit ,len som si dnes pospala a potom nahanacka ,nakup a este som isla na pupavu idem varit medik z nej .Pitny rezim dodrziavam 2 litre .Stravu mam este neupravenu ,ale no co ako bolo dobre ,ze som dojedla ten segedin ,zajtra uz varim spravym brokolicovu kremovu polievku a rozmyslam nad granatierom to je uz moc asi ,ze.Musim nieco povymyslat dietnejsie .Ale ak schudnem pri normalnej strave tak by to bol uspech .Napiste mi vas nazor a idem este pozret tu stranku .

Doschudnutia musketierky

Tidli

Ahojte holky, rada by som sa pridala...musim so sebou nieco spravi, lebo mi vadi, ako vyzeram.

zacala som chudnut od marca a dost mi pomaha tato stranka www.activio.sk

Su tam videa s cviceniami a aj tipy na stravovanie...uz som schudla 3 kila...ale stale mam co dohanat, pri vyske 168cm mam 73 kg...Budem rada, ked sa budeme navzajom podporovat :)

kilecko

Ahojte ,tak rano som uz o 9.00 cvicila vo fitku stravu som este nepritvrdila este zjem co je navarene ,ale potom idem na to .Svalovicu zatial nemam ,ale ta strava musi byt upravena inac sa nepohnem to mi je uplne jasne.Vodu pijem ,len cistu ,alebo s citronom ,teraz menej varim bylinkovych cajov cez zimu som caj varila stale.Nohy mam dobre v tych ani nemusim schudnut mozno trosku stehna ,ale to brucho ,ako dat tu pneumatiku dole ja viem ,ze to ide posledne asi viac zacnem vo fitku brusaky ,ale nechcem si docielit svalovicu ked som mala o 20 rokov menej tak som bola vo fitku a tak ma take mlade dievca vyprovokovalo ,alebo popravde ja som bola hlupa ,ze som machrovala a potom som musela ist k lekarke co som mala taku svalovicu na bruchu ,ze som sa nemohla ani zasmiat ,takze teraz som uz poucena ,ze cvicit treba s rozumom.
Mam si kupit aj ovsene vlocky mne to moc nechuti a ak ano pomoze mi to na chudnutie z toho brucha .A co radite ako a co presne vecerat ,napiste mi prosim vas ,aby to moje cvicenie malo zmysel ,chcem dokazat sebe aj manzelovi ,ze to ma nejaky zmysel a nie len vyhodene peniaze .Na trenera nemam peniaze tak mi aspon vy dake rady dajte ,inac budem vas informovat hned ako mi vaha troska klesne no mala by za mesiac aspon o 2kg menej no ,ale mozno aj nie ,ze pojdu aj neskorsie dole ved uvidim.
Tak doschudnutia kamosky .