Kamarátka na chudnutie

LIGHT95

PRAJEM VAAM KRAASNE NEDELNEE RAANO VSETKYM.....Tak nejak som sa pokazila = boli oslavy....spolocne posedenia....nevhodny vyyber jedla v zavodnej jedalni...malo casu na priipravu jedla do krabicky (do prace na desiatu)...A O TOM TO JE = potom ide vaha hore !!!!...a ked som sa uz pokazila tak samozrejme si davam zavazok ,ze OD ZAJTRA ZACNEM.... hihi este si dnes dovolim...A IDEM DALEJ..tak DOSCHUDNUTIA

kilecko

Ahojte ,tak rano detska krupicka s grankom tu som nemala ani nepamatam

obed,cestovina so spenatovou omackou a vajickom na tvrdo mnaaaaam

no z tohto asi nepochudnem ,ale rano som mala 71kg nie je to moja vytuzena vaha ,ale teraz to nie je pre mna to podstatne,ide pekne pocasie tak tie kila snad uz pojdu dole ,zacnem sa viac hybat na zahradke .

Napiste ako sa vam dari,inac moja strava je tak pre Antianu.

kilecko

Ahojte ,ja dnes rano 2 chlebiky ,obed bryndzove halusky a vecera jogurt no uplne zle ,ale teraz nemam momentalne na chudnutie naladu.

Dana85 tak ty si na tom dobre 1kg dat dole to je pohoda tak tie sladkosti su potom v pohode a divim sa ,ze ani po nich nepriberas to mne by isla inac vaha hore asi mas dobre spalovanie.

Tak a hlavne nepribrat.

dana85

no ved to ze ma premohli riadne, ale to ja som vypekala a to sa tazko odolava:)ale tak este by som chcela len posledne kilo dat dole. tak na dnes moj jedalnicek:
rano zvolensky fit a free coko jogurt, na svacinu mam platky sunky kuracej a surovej zeleniny
na obed dusenu zeleninu a vecer uvidim.
Snazim sa jest kazde tri hodiny aj ked niekedy to neni presne:)

kilecko

Ahojte dievcata ,tak uz som tu mam 70kg ,neviem ci sa mam radovat ,ale ked sa dostanem do pohody mozno priberem ale mala by som si to udrzat a dat sa do pohody .

Mimma tvoja klasicka strava ta sa mi vzdy pacila ,len neviem preco sa tak nestravujem ja .

Light si riadne priskrtila stravu a kila idu dole ,ako si na tom .

Dana 85,to vies sladkosti ta vzdy premozu ,preto ich clovek doma nema mat ,nemam nejem ,cvicim a menej jem tak chudnem.

TO je hrozne co ludi ma poruchu stravovania to ja mam opacny problem jedla by som piate cez deviate a stale mam chut na jedlo Antiana TU my chceme schudnut ,ale ked si citam co pojeme tak ty by si aj z toho pribrala .

Helus sacharidove vlny pozrem to ,ale nemam cas bezim do prace .

Tak pa kamosky

dana85

ahojte, takze ja uplna katastrofa, sladkosti ma premohli ale strasne asi pat dni v kuse som jedla kolace, celu cokoladu (co pred dietou nebolo u mna mozne) a som sa nevedela zastaavit , prsote od rana do vecera som ladovala. vaha ukazovala jedno kilo navyse potom zase rovnaku vahu ako som mala.... ale som teda usudila, ze nemozem vynechavat uplne sladke, radsej si doprajem nieco male kazdy den a skusim do obedu zjest ako ked potom pride toto na mna:( ako od pondelka sa snazim drzat, aj ked mam napecene fitnes muffiny ale rano si dam tri a pak len zdravo zelenina s kuracim masom....

dana85

ahojte, takze ja uplna katastrofa, sladkosti ma premohli ale strasne asi pat dni v kuse som jedla kolace, celu cokoladu (co pred dietou nebolo u mna mozne) a som sa nevedela zastaavit , prsote od rana do vecera som ladovala. vaha ukazovala jedno kilo navyse potom zase rovnaku vahu ako som mala.... ale som teda usudila, ze nemozem vynechavat uplne sladke, radsej si doprajem nieco male kazdy den a skusim do obedu zjest ako ked potom pride toto na mna:( ako od pondelka sa snazim drzat, aj ked mam napecene fitnes muffiny ale rano si dam tri a pak len zdravo zelenina s kuracim masom....

mimma

Ahojte, dlho som tu nebola. Vaha nemenna 55kg.
Vcera R: smoothie - banan, stava z pomarancov
D: 2 jablka
O: slepacia polievka, kur.maso s ryzou a kompotom, dezert smotanovy pohar s piskotami
V: zeleninovy salat s pecivom a syrom

Maoam, ty sa ako mas?

Helus

ahojte kocky ja uz mam za sebou 2 kavu,a idem si dat kukuricne lupienky s bielym jogurtom,jablko som mala rano.A na obed budem si robit zapekanu pohanku so zemiakmi,potom hodim sem recept ten este vymyslam.Ale inac co hovorite na sacharidove vlny,vcera mi to poradil zakaznik v praci.musim sa na to kuknut na nete.A poobede do prace hajde.u nas v Ba vetrisko,ale slniecko svieti.

Maoam

caute baby, prisla som kuknut, ako sa mate a ako vam to ide, davno som sem neprispela

neviete niektora, co je s Mimmou?