Kamarátka na chudnutie

LIGHT93

Ahoj ANTIANA = ako nic v zlom ale ked mas taketo problemi mala by si byt pod lekarskym dozorom ! Ty nemas z coho chudnut !!!! LEN SI PEKNE DRZ TU VAHU CO MAS + 5 kg POTREBUJES !!!! = MOJ NAZOR . ANO RANAJKY SUUU DOLEZITEE = skus ist na to postupne ,najprv nejaku stavu(dzus)a postupne rozmixovane ovocie a potom pridavaj.ALE PROSIM TA LEN SA NESNAZ CHUDNUUUT !!!!!

antiana

ahojte, mám 32 rokov, 161 cm a okolo 44 kg. Trpím PPP - najprv som mala anorexiu, potom bulímiu a teraz znovu anorexiu...PPP mám už od dvanástich, t.j. neuveriteľných 20 rokov!!! Najhoršie je, že sa stále vidím tučná a chcem schudnúť...mám spomalený metabolizmus (ani sa nečudujem po toľkých diétach) a hoci nejem veľa, nechudnem...poradíte mi prosím ako nakopnúť metabolizmus? Len mi prosím neraďte že raňajky sú dôležité, ja proste ráno nedokážem do seba nič dostať, už odmalička, bolo by mi na vracanie, a to pri svojej bývalej bulímii naozaj nepotrebujem...tak prosím skúste iné rady...veľmi pekne ďakujem

LIGHT93

Krasnu nedelu vam prajem.No som sa vazila tak 1kg dole = za 2dni,jedla a pila som cez slamku :),ovocne pretlaky ,jogurty,kasicky ,nadrobene = nic hrozne,da sa to vydrzat bez problemu.A celkom sa mi to zapacilo...hihi..PAA

LIGHT93

AHOJTEEE....KILECKO,ja som mala vahu 30rocnu,dcera si ju pozicala ,lebo potrebovala odvazit batozinu do lietadla...tak som jej vravela ,ze uz ju naspat nechcem hihi ,ze si kupim novu,tak som si urobila radost,je pekna dizajnova.Rano sa vazim holaaa.A veru zhodene kila zo stresu a psychiky to nikto nerad.....ja to tiez poznam z vlastnej skusenosti.Zajtra idem robit plnenu papriku = mniaaam.Tak DOSCHUDNUTIA MUSKETIERKY :)

kilecko

Ahojte dievcata ,stale citam vase prispevky,mam starosti a tak som schudla na 71kg ,ale to je kilo psychicke to by som radsej bola tlsta.
Strava rozna,ale neprejedam sa.

Light a ty si nemala doteraz vahu ci si kupila len novu a ak nie kde si si kontrolovala vahu ,ale poviem ti teraz ked mas doma vahu tak sa budes stale vazit.Ja sa vazim len rano cez den a vecer ma vaha nezaujima.

Tak doschudnutia a ideme dalej.

LIGHT93

Ahojteee - taak kupila som si osobnu vahu.Snad ma bude lakat aby som vazila menej a menej ,teraz mam taku odlahcenu stravu = kasovite jedla a nadrobenee :-)pretoze dala som si urobit zakrok co sa tyka skaredeho vyrastku (podobne bradavici)tak to mam zasite....ale od vcera uz sa citim odlahcena,ale sa az rano odvazim.Tak DOSCHUDNUTIAAA kamosky.HELUS dala si dobry tip s tou pohankovou..vyskusam. DANA gratulujem ze uz si dsiahla vytuzenu vahu.KILECKO tak si idem robit te semiacka jak pises ,teraz sa mi to hodi.TAK IDEME DALEJ DOSCHUDNUTIAAA....

Helus

ahojte kocky,tak ja som dneska mala na obed pohankovu krupicu varenu v pohankovom mlieku so skoricou,a veru mnamka,viem ze nie najidealnejsie,ale 1x som kupila krupicu,tak zvedavost.Pohanku bezne jedavam v ryzote.pekny den vam prajem kocky.

dana85

dobre ranko, po dnesnom rannom vazi som mala o pol kila menej, co sa mi podarilo po dvoch tyzdnoch kedze mi vaha stala. tak som po precitani na nete, usudila ze som mala spomaleny metabolizmus, ci take nieco a som zacala viacej jest a podarilo sa a to som vcera mala 2 muffiny vecer:)este pol kila a uz si budem len udrzovat vahu a spevnovat telo:)

kilecko

Ahojte,tak ja sa teraz stravujem v praci ,ale sem tam si doprajem aj doma ,ale vaha nemenna to sa az cudujem ,keby som nepolavila uz som mohla byt vo vytuzenom cieli ,ale casu dost hlavne ,ze nepriberam mame pekne pocasie zahradka vola ,ale ze sa ma cez vikend pokazit tak uvidime .
Inac delenu stravu neovladam viem len ,ze sa deli na fazy a je to postavene na cisto bielkovinach a ovocie a zelenina ,ale nie skroby a tak a to pre mna nie je nemam zdrave ladviny tak nechcem ich zbytocne drazdit .
Lanove semiacka su dobre na imunitu len sa musia zamiesat do jogurtu ,alebo tvarohu ,aby to telo dobre stravilo ,lebo inac sa minie ucinku.

Na Dinovom deleni som sa pobavila .

Drzim sa hesla IDEM DALEJ DOSCHUDNUTIA

Helus

ahojte kamosky,ja som vcera bola cely den v praci,tak ma potesili dneska vase prispevky.Ja som dneska si robila poobede kukuricne cestoviny s takovou omackou.Do hrnca som dala trochu oleja,do toho kecup,a na mlynceku zomlela lanove semienka+slnecnicove a tie vsypalado kecupoveho zakladui,a vsypala uvarenne cestovinky a premiesala dobra mnamka na obed.Je to delenna strava vsetko rastlinne.