Kamarátka na chudnutie

dana85

ahojte, takze od pondelka som v tretej faze, aj ked este stale sa to posledne kilo na mne drzi, ale tak vaha je fajn, len treba spevnit mi spodne brucho a stehna, lebo ta celulitida je katastrofa. tak dufam ze zdravou stravou a cvicenim sa mi do leta podari aspon ju zmiernit a hlavne udrzat kila:) a este sobotu som si teda riadne dopriala sladke, som sa neovladla ale tak nevadi pokial je to raz do tyzdna tak som v pohode:)

light 93 ?

Ahojte kamosky = nejak sa vam tu nechce ,ale ja som tu tiez nebola = mam teraz veeela praaace. DINO sak co nepises ako si to delis = daj tip.Ja teraz same dobrotky ,bolo MDZ... oslavy.... oslavy...takze ziadne postenie. Tak sa drzme hihi. Teraz som zacala s lanovymi semiackami = miesam si to do syru toho hrudkoveho.Jednu PL zomeliem (ma byt cerstvo zomlety)a dam to do celeho syru v kelimku a rozdelim to na 2x =zjem to vecer a rano,ze vraj to pomaha pri zahlieneni a kasli,mate s tym niekto skusenost?Tak pa .

Helus

dobre ranko kocky,ja preave pijem kavicku+ zelenny cajik.Vcera som si dala okolo 18,30 Acidko dostala som na neho strasnu chut poobede,tak som si kupila biele,a ako mi bolo zle,cely obsah sa mi zrazil v zaludku,a islo vsetko von,takze som nadalej bez mliecnych veci,gastrac mi povedal,ze pridavat do stravy zacat aj mliecne,ved uz bude rok co som na bezlepke.Rano moje mixovane smothie,a obed zapecena zelenina s kuracim masom+ladovy satat apoobede do zahradky sa hybat.Pekny slnecny dnicek vam prajem.

Helus

pekne sobotne ranko dievcata moje.mame dnes sviatok.Ja uz mam kavicku+ zeleny cajik vypity a idem si dat namocene susenne slivky,a potom mix banan+ kivi,a poobede chcem ist na turu do lesa.Pekny vikend vam prajem.

Helus

ahoj kocky.Ja som mala na ranajky 1 jablcko,a teraz som zjedla maly biely jogurt+trosku lupienkov kukuricnych.Obed bude kuracie stehno+cviklovy salat.a potom hajde do prace.Pekny slnecny den vam prajem.U m,na vaha nemenna.

kilecko

Ahojte,vaha nemenna drzim si tych od 71,5 do 72kg.Pitny rezim dodrzujem 2 litre denne.Jem vsetko a hlavne zdrave veci.Snazim sa vylucit uplne cokolady a cukriky ,lebo slane tycinky ,oriesky,a zemiakove lupienky to mi uz nechyba a najlepsie je ked to doma ani nie je kupene aspon to nedrazdi ,mam sice este slane tycinky a lupienky ,ale to necham pre navstevu.Rano som zjedla 2 celozrnne chlebiky s kapiou a na obed budu fasirky zo zeleninou a do prace asi jogurt staci na dnes a veeeela vody a kavicka ta musi byt aj neresti treba mat nikdo neni dokonaly.
Napiste ako sa vam dari a co kilecka idu dole ci stoja .
Doschudnutia

Helus

ahojte kocky,kilecko mozes miesat ake kolvek ovocie,ja som si to robila na jesen aj s hruskami.ja prave obedujem zemiaky+dusennu kyslu kapustu+ opecene prso.a letim na poobednu pa a drzte sa.

kilecko

Ahojte,dievcata presne o tom to je ziadna dieta len zdrave stravovanie .

Ja som robila dnes cestovinu s dusenou brokolicou a prazenicu do toho a posypala syrom mnaaam a uz nesledujem v 90 dnovke aky mam den hlavne ,ze jem zdravo a kila hore nejdu som rozlietana a som rada ,ked rychlo navarim a bezim do prace .
No to ovocie vyskusam aj ja banany mam este mi treba kiwi kupit.

Tak doschudnutia a ideme dalej....

light 93 ?

Ahojte kocky... HELUS vcera som si urobila ten kokteil = banan kivi som pokrajala na kusky a zaliala pomarancovym 100% dzusom = to vsetko som rozmixovala ponornym mixerom = MNIAAAAM PERFEKTNEEEE,a uz si to zasa idem robit ze budem mat v robote do obeda + susienky.PA